Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Marcel Marlier

 (5 produktów)

Martynka. Najlepsze przygody. Zbiór opowiadań

(okładka twarda)

27,50 39,90 zł −31%
Wysyłka 2 dni robocze

Martynka w domu. Zbiór opowiadań

(okładka twarda)

33,27 49,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Martynka. Wielka księga przygód. Zbiór opowiadań

(okładka twarda)

32,22 49,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Martynka poznaje świat. Zbiór opowiadań

(okładka twarda)

5/5
29,60 39,90 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

Martynka i jej świat. Zbiór opowiadań

(okładka twarda)

5/5
26,18 39,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Marcel Marlier

Marcel Marlier to ceniony belgijski artysta i ilustrator książek dla dzieci. Ten urodzony w Herseaux w Belgii twórca już jako dziecko interesował się sztuką dekoracyjną. Ukończył studia artystyczne, a następnie został nauczycielem. Artysta wygrał konkurs rysowniczy, organizowany przez belgijskiego wydawcę, poszukującego utalentowanych ilustratorów książek dla dzieci. Dzięki temu rozpoczął wieloletnią przygodę z ilustrowaniem literatury.

Marcel Marlier to niewątpliwie bardzo rozpoznawalny artysta. Belgijskie dzieci z pewnością niejednokrotnie zetknęły się z jego ilustracjami. Zwłaszcza, że był również ilustratorem zbiorów ćwiczeń używanych w szkołach w Belgii. Wieloletnia działalność artystyczna tego twórcy zapewniła mu ogromną popularność. Ilustrował słynne serie książek dla dzieci, w tym nowe wydania powieści, które napisał Alexandre Dumas. To również ilustrator książkowej serii o Martynce, napisanej przez Gilberta Delahaye. Te wyjątkowe opowieści zostały przetłuczone na wiele języków, docierając do małych czytelników na całym świecie.

"Martynka. Wielka księga przygód" - zbiór opowieści o Martynce, uwielbiającej barwne przygody. Popularna książka zachęca dzieci do odkrywania świata i pierwszych prób czytania. Ponadto uczy rozwiązywania problemów dzięki współpracy z innymi ludźmi. Książki o tej bohaterce zyskały międzynarodową popularność, a Marcel Marlier był ich ilustratorem.

Ładowanie...