Xi

Malwina Bareła

 (3 produktów)

Lunchbox na każdy dzień. Fit bento

Malwina Bareła

(okładka twarda)

39,19 
Wysyłka 24 godziny

Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy

Malwina Bareła

(okładka twarda)

39,29 
Wysyłka 24 godziny

Lunchbox na każdy dzień. Przepisy inspirowane japońskim bento

Malwina Bareła

(okładka twarda)

40,49 
Wysyłka 24 godziny

Malwina Bareła

Malwina Bareła to autorka wydająca swoje książki pod szyldem polskiego wydawnictwa Znak. Jej najbardziej popularna książka to "Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy". Pojawiła się ona na półkach w 2019 roku.

Jeszcze zanim autorka zaczęła wydawać książki, prowadziła swój blog kulinarny. Powstał on w 2010 roku i jest obecnie jednym z najbardziej popularnych blogów z przepisami. Na swojej stronie Malwina Bareła dzieli się nie tylko instrukcjami wykonania najlepszych swoich dań. Można u niej znaleźć artykuły związane z ekologią, życiem według nurtu zero waste oraz liczne porady dotyczące zdrowej diety na co dzień.

Luchboxy, o których są jej dwie książki, są coraz bardziej popularne wśród Polaków. Zdrowe odżywianie oraz prowadzenie aktywnego stylu życia sprzyjają przygotowywaniu samodzielnie posiłków zabieranych do szkoły i pracy. Aby odejść od monotonii kanapek i szybkich dań, szukamy coraz to nowych przepisów. Dlatego książki Bareły zyskały tak dużą popularność.

Autorka na co dzień, oprócz prowadzenia bloga oraz pisania książek, pracuje jako zawodowy fotograf oraz stylista żywności. Zajmuje się fotografią kulinarną. Wszystkie przygotowane potrawy wyglądają zaskakująco nie tylko z powodu starannego przygotowania. Wpływ na to ma również niezwykła dbałość o szczegóły oraz odpowiednio wykonane zdjęcia.

Ładowanie...