Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Małgorzata Swędrowska

   (15 produktów)

  Ala i emocje. Naturalna nauka czytania

  (okładka twarda)

  26,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Ala ma kota. Naturalna nauka czytania

  (okładka twarda)

  29,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Moja mama, mój tata

  24,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Elementarz w podskokach

  (okładka twarda)

  32,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Moja babcia, mój dziadek

  (okładka twarda)

  24,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Pegaz

  27,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Moja siostra, mój brat

  21,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Wyspa

  12,59 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Małgorzata Swędrowska

  Małgorzata Swędrowska urodzona w 1974 roku jest autorką książek dla dzieci i publikacji dla nauczycieli, animatorką warsztatów literackich i spotkań z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym.

  Jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ukończyła kierunek pedagogiczny. Dodatkowo ma skończone Podyplomowe Studia Technologiczno-Katechetyczne. Jest twórczynią koncepcji "czytania wrażeniowego", czyli aktywnego uczestnictwa dziecka w procesie czytania. Ta koncepcja ma przede wszystkim wspomóc wytworzenie więzi pomiędzy czytającym rodzicem, a dzieckiem. Wspólne otwieranie lektury za pomocą "hasła" może pomóc rodzicom zaangażować dziecko we wspólne, uważne czytanie.

  Małgorzata Swędrowska otrzymała nominację Polskiej Sekcji IBBY (2016) do nagrody za upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz nagrodę Pegazik (2018) za szerzenie idei czytania rodzinnego i grupowego. Prowadzi serię zatytułowaną Czytanie znienacka, które pomoże rodzicom wprowadzić swoje dzieci w świat literatury.

  Jako pedagog, Małgorzata Swędrowska, zaczęła pisać pod wpływem obserwacji dziecięcych potrzeb. Za pomocą swoich książek stara się wprowadzić młodych czytelników w trudny świat wartości i poszukiwań sensu. Uważa, że najlepszym narzędziem do oswajania dzieci z trudnymi treściami jest właśnie książka.

  Ładowanie...