Xi

Louie Giglio

 (2 produktów)

Niesamowity. Jak wspaniały jest nasz Bóg

Louie Giglio

(okładka twarda)

59,78 
Wysyłka dzisiaj

Niezwykły. 100 opowiadań o Bogu i nauce

Louie Giglio

(okładka twarda)

49,59 
Wysyłka dzisiaj

Louie Giglio

Louie Giglio przyszedł na świat 30 czerwca 1958roku. Jest amerykańskim pastorem chrześcijańskim. Jest liderem Passion City Church z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia oraz założycielem Ruchu Pasyjnego, ponadto autorem i mówcą.

Dorastał na przedmieściach Atlanty w Smyrnie i ukończył Campbell High School. Później ukończył Uniwersytet Stanowy w Georgii i uzyskał tytuł magistra teologii w Southwestern Baptist Theological Seminary w Fort Worth w Teksasie. Później kształcił się również w Grace Theological Seminary i tam uzyskał stopień doktora.

Pierwsza Konferencja Pasyjna, którą zainaugurował, odbyła się w 1997 roku w Austin w Teksasie, wzięło w niej udział około 2000 studentów. Od tego czasu jego ruch nadal organizuje coroczne spotkania dla studentów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Aż do założenia Passion City Church, Giglio był długoletnim członkiem North Point Community Church.

Louie Giglio jest autorem wielu książek, w tym: "Not Forsaken", "Goliath Must Fall" oraz przetłumaczonych na język polski pozycji dla najmłodszych: "Niepojęty. 100 opowiadań o Bogu i nauce" i "Niesamowity. Jak wspaniały jest nasz Bóg".

Najnowsza publikacja Giglio "Not Forsaken" zadebiutowała na trzecim miejscu na liście Publishers Weekly Trade i na 6 miejscu listy bestsellerów Religion Nonfiction w maju 2019 roku. Jego poprzednie wydawnictwo "Goliath Must Fall" znalazło się na liście bestsellerów Publishers Weekly w maju 2017 roku i na 31 miejscu na liście 100 najlepiej sprzedających się książek chrześcijańskich 2017 roku.

Ładowanie...