Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lily Murray

   (3 produktów)

  Dinozaurium

  (okładka twarda)

  44,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Kot Moneta

  (okładka twarda)

  19,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Dinozaurium. Muzeum dinozaurów

  (okładka twarda)

  46,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Lily Murray

  Lily Murray jest dziennikarką, redaktorką, a także niezależną pisarką, która od ponad 15 lat pisze i redaguje książki dla dzieci. Studiowała literaturę angielską na uniwersytecie. W Wolnym czasie uwielbia spacerować, obserwować ptaki, odwiedzać Muzeum Historii Naturalnej i czytać o odkryciach paleontologów. Zajmuje się również amatorskim szukaniem skamieniałości.

  Lily Murray dorastała na śnieżnym pustkowiu, spędzając większość czasu na rozmowach ze zwierzętami i wymyślaniu historii. Kontynuowała to w swoim dorosłym życiu, co przełożyło się na jej karierę zawodową. Teraz pisze zarówno beletrystykę, jak i książki dla dzieci. Jej najbardziej popularne książki to obszerne wydawnictwa o dinozaurach "Dinozaurium. Muzeum Dinozaurów" i rymowane "The Dinosaur Department Store" oraz opowieści o hot dogu, który ucieka przed swoim przeznaczeniem, którym jest dokonanie żywota jako czyjś lunch - "Hello, Hot Dog!". Jej najnowszy tytuł "Calm Down, Cooper!" opowiada historię bardzo niegrzecznej papugi o imieniu Pandemonium oraz sumiennego szczeniaka.

  Lily Murray mieszka w domku na skraju lasu z dwójką dzieci, bohaterskim psem i dziwną grupą innych zwierząt. Lubi spacery, czytanie i wycieczki do Londynu pod byle pretekstem.

  Ładowanie...