Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Lee Garbett

 (2 produktów)

Nieśmiertelny Hulk. Tom 1

Al Ewing, Lee Garbett

(okładka miękka)

5/5
47,19 69,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Preludium wojny światów. Thor. Tom 2

(okładka miękka)

4/5
33,69 49,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Lee Garbett

Lee Garbett urodził się w 1950 roku w West Midlands, w Wielkiej Brytanii. Jest artystą i twórcą komiksowym. Początkowo pracował głównie przy komiksach brytyjskich. Od lutego 2011, po zakończeniu okresu wyłączności w DC Comics pracuje jako freelancer.

Kariere zaczynał razem z Anniką Eade, z którą stworzył czteroczęściowy mini-serial "Dark Mists", który opowiada o grupie gejsz szantażowanych, by stały się zabójcami. Lee Garbett opuścił jednak serię po trzeciej części i przeniósł się do wydawnictwa 2000 AD, gdzie wraz z Simonem Spurrierem współtworzył serię "London Falling". Pracował również nad fragmentami "Sędziego Dredda" dla "Judge Dredd Megazine".

Następnie Lee Garbett przeniósł się do amerykańskiego wydawcy DC Comics i ich wydawnictwa Wildstorm. Tam po raz pierwszy pracował nad "The Highwaymenem", a następnie z Keithem Giffenem nad "Midnighterem i "Dreamwar". Jest także twórcą grafik do dwuczęściowej historii Batmana, która jest kontynuacją serii "Batman R.I.P.", a której fabuła prowadzi bezpośrednio do crossovera o tytule "Ostatni kryzys".

W w 2010 roku został opublikowany poradnik zawierający dokładny opis techniki Garbetta, zwłaszcza rysowania scen akcji w komiksach. W 2011 roku narysował trzyczęściowy crossover dla Marvela zatytułowany „Identity Wars”, którego akcja toczy się na łamach trzech komiksów o Spider-Manie, Hulku i Deadpoolu opublikowanych w specjalnych, rocznych wydaniach.

Ładowanie...