Xi

Krystyna Szczepańska

 (2 produktów)

Dostosowanie wymagań edukacyjnych. 2 etap edukacyjny

Renata Naprawa, Alicja Tanajewska, Cecylia Mach, Krystyna Szczepańska

(okładka miękka)

17,29 
Wysyłka dzisiaj

Zrozumieć samemu świat

(okładka miękka)

10,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Krystyna Szczepańska

Krystyna Szczepańska jest autorką książek z zakresu nauk społecznych (zawierają zagadnienia psychologiczno-socjologiczne).

Jej książki powstają z myślą o wsparciu nauczycieli, pedagogów, psychologów, logopedów i terapeutów w celu dostosowania programów nauczania do potrzeb uczniów. Jest to wsparcie dla nauczycieli szkół masowych z klas integracyjnych, prowadzących zajęcia wychowawczo-wyrównawcze, rewalidacyjne. Jednocześnie są to propozycje pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami lub zaburzeniami, które mogą pomóc w organizacji pracy w szkole i w domu.

Krystyna Szczepańska układa propozycje programów:

  • ułatwiających ułożenie indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego,

  • realizowanie podstawy programowej w klasach i na zajęciach wychowawczo-wyrównawczych,

  • monitorowanie treści podstawy programowej.

Książki napisane przez Krystynę Szczepańską powstają z myślą o dzieciach i nauczycielach. Są skierowane do dzieci z opiniami z poradni psychologiczno-pedagogicznych, niedowidzących, niedosłyszących czy przewlekle chorych (cukrzyca, epilepsja, porażenie mózgowe), a także do dzieci, które wymagają wsparcia psychologiczno-pedagogicznego, a nie mają opinii ani orzeczenia. Dodatkowo autorka pisze programy zgodnie z obowiązującą podstawą programową.

Ładowanie...