Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Kobi Yamada

 (5 produktów)

Co robisz z szansą?

(okładka twarda)

5/5
26,34 44,90 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Co zrobisz z pomysłem?

(okładka twarda)

5/5
26,34 44,90 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Co robisz z problemem?

(okładka twarda)

5/5
34,53 41,90 zł −18%
Wysyłka 3 dni robocze

Próbowanie

30,42 36,90 zł −18%
Wysyłka 3 dni robocze

Pomysłownik - bajeczny dziennik w kropki

(okładka twarda)

26,97 45,90 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Kobi Yamada

Kobi Yamada to twórca inspirujących książek z wyszukaną oprawą graficzną. Jego twórczość ukazuje piękno świata i prawdziwego poczucia szczęścia oraz potrafi zmotywować do pokonywania życiowych wyzwań. Ogromną rolę pełnią tu piękne ilustracje o wyrazistej kolorystyce, pełne baśniowego nastroju. Każda opowieść ma zawierać głębokie znaczenie oraz rozwijać czytelnika.

Książki Kobiego Yamady są przeznaczono jednocześnie dla dzieci i dla dorosłych. Mają zainspirować do pokonywania granic, osiągania wyznaczonych sobie celów oraz rozwijania swoich zainteresowań. Uczą odważnego podejmowania wyzwań i walki o spełnienie marzeń. Dla tego autora bardzo ważne jest rozwijanie pomysłowości odbiorcy oraz twórczego podejścia do rzeczywistości. W swojej twórczości pisarz inspiruje się japońską kulturą i filozofią. Jego książki zyskały popularność na całym świecie, docierając na szczyt list sprzedaży.

"Może. O magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku" - książka Kobiego Yamady należąca do zbiorów Therapy Artworks. To pięknie ilustrowana opowieść o tym, że każda osoba przynosi światu coś niepowtarzalnego i jednocześnie pięknego. Autor zachęca do realizacji marzeń oraz próbowania nowych pomysłów, rozwijając przy tym wrażliwość dziecka. Razem z bohaterką tej bajkowej opowieści czytelnik przeżywa fantastyczne przygody.

Ładowanie...