Xi
 » Klaudia Piotrowska-Madej

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Klaudia Piotrowska-Madej

   (1 produktów)

  Smart Hand Model. Diagnoza i terapia ręki u dzieci

  Klaudia Piotrowska-Madej, Agnieszka Żychowicz

  (okładka miękka)

  49,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Klaudia Piotrowska-Madej

  Klaudia Piotrowska-Madej to neurologopeda, pedagog specjalny, przedszkolny i wczesnoszkolny, a także współautorka popularnego podręcznika pt. "Smart Hand Model. Diagnoza i terapia ręki u dzieci." Prowadzi szkolenia z zakresu diagnozy i terapii ręki u dzieci, w trakcie których dzieli się rozległą wiedzą, m.in. na temat podstaw rozwoju ruchowego człowieka.

  Podręcznik współtworzony przez Klaudię Piotrowską-Madej jest skierowany głównie do terapeutów zajęciowych oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, ale zaprezentowana w nim wiedza może okazać się przydatna również pedagogom specjalnym, fizjoterapeutom, terapeutom SI oraz studentom. To również zbiór praktycznych informacji dla rodziców, których dzieci przejawiają trudności w zakresie motoryki małej.

  Pierwsza część książki stanowi teoretyczny opis informacji i założeń, przydatnych w prowadzeniu zajęć terapeutycznych. Autorki bazują tutaj na wiedzy pedagogicznej oraz fizjoterapeutycznej. W drugiej części zostały zaprezentowane zestawy zadań z zakresu percepcji wzrokowej i czuciowej, koordynacji ruchów, kształtowania chwytu i stabilizacji posturalnej, a także ćwiczenia grafomotoryczne. Dzięki szczegółowym ilustracjom możliwe jest dokładne zrozumienie i wykonanie każdego zadania. Autorki zamieściły w książce dodatkowe karty diagnostyczne oraz karty do ćwiczeń, stworzone na podstawie własnej pracy terapeutycznej i wieloletnich doświadczeń. Publikacja ta może skutecznie wesprzeć pedagogów, terapeutów i rodziców w codziennej pracy z dziećmi.

  Ładowanie...