Xi
 » Klaudia Pingot

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Klaudia Pingot

   (3 produktów)

  SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc!

  Klaudia Pingot

  (okładka miękka)

  43,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Błękitny umysł

  Klaudia Pingot

  (okładka miękka)

  40,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Fit mind. Schudnij bez diet

  Klaudia Pingot, Aleksandra Buchholz

  (okładka miękka)

  31,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Klaudia Pingot

  Klaudia Pingot to silna kobieta, która nie boi się wyzwań. Była oficer policji, porzuciła pracę w służbach specjalnych, aby zająć się psychologią i rozwojem osobistym. Teraz to liderka, która przekonuje ludzi do spojrzenia na swoje życie holistycznie i wzięcia sprawy w swoje ręce.

  Samą siebie określa mianem SpecBabki, tak też nazywa się prowadzony przez nią kanał na YouTubie, na którym w kreatywny sposób zachęca swoich widzów do wzięcia kontroli nad własnym życiem i uwierzenia w moc możliwości, którą posiada każdy człowiek.

  Klaudia Pingot jest również trenerką i mówcą motywacyjnym. Prowadzi wykłady i warsztaty na uczelniach wyższych oraz aktywne szkolenia dla kadry zarządzającej wielu znanych marek. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na rozbudzeniu w innych chęci do pracy nad własnym rozwojem, pogłębieniu poczucia własnej wartości i rozwijaniu kluczowych umiejętności, które w szerszej perspektywie prowadzą do sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym.

  Jest autorką wielu publikacji, z których najbardziej znana jest książka "Błękitny umysł", w której łączy psychologię z fizyką, biologią i neurologią, a także zwraca uwagę na wymierne korzyści, które niesie praktyka medytacji. W swoich książkach motywuje czytelników do zejścia z utartych ścieżek i poszukiwania własnej drogi, by odkrywać świat na nowo i poznać prawdziwą wersję siebie.

  Ładowanie...