Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Klaudia Pingot

 (3 produktów)

Błękitny umysł. Myśl na odwrót, działaj na opak, poznaj nieznane

(okładka miękka)

5/5
30,92 49,00 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc!

(okładka miękka)

5/5
30,44 49,00 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Fit mind. Schudnij bez diet

5/5
32,96 49,00 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Klaudia Pingot

Klaudia Pingot to silna kobieta, która nie boi się wyzwań. Była oficer policji, porzuciła pracę w służbach specjalnych, aby zająć się psychologią i rozwojem osobistym. Teraz to liderka, która przekonuje ludzi do spojrzenia na swoje życie holistycznie i wzięcia sprawy w swoje ręce.

Samą siebie określa mianem SpecBabki, tak też nazywa się prowadzony przez nią kanał na YouTubie, na którym w kreatywny sposób zachęca swoich widzów do wzięcia kontroli nad własnym życiem i uwierzenia w moc możliwości, którą posiada każdy człowiek.

Klaudia Pingot jest również trenerką i mówcą motywacyjnym. Prowadzi wykłady i warsztaty na uczelniach wyższych oraz aktywne szkolenia dla kadry zarządzającej wielu znanych marek. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na rozbudzeniu w innych chęci do pracy nad własnym rozwojem, pogłębieniu poczucia własnej wartości i rozwijaniu kluczowych umiejętności, które w szerszej perspektywie prowadzą do sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym.

Jest autorką wielu publikacji, z których najbardziej znana jest książka "Błękitny umysł", w której łączy psychologię z fizyką, biologią i neurologią, a także zwraca uwagę na wymierne korzyści, które niesie praktyka medytacji. W swoich książkach motywuje czytelników do zejścia z utartych ścieżek i poszukiwania własnej drogi, by odkrywać świat na nowo i poznać prawdziwą wersję siebie.

Ładowanie...