Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Killian Mullarney

 (1 produktów)

Ptaki. Przewodnik Collinsa

5/5
71,40 119,00 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Killian Mullarney

Killian Mullarney to jeden z najbardziej rozpoznawalnych ornitologów i artystów tworzących ilustracje związane z ptakami. Jest cenionym badaczem oraz współtwórcą jednego z najpopularniejszych przewodników, wyjaśniających bogactwo świata europejskich ptaków. Słynie ze znakomitej znajomości gatunków i zasięgów ich migracji. Jego wiedza została doceniona przez Towarzystwo National Geographic, z którym współpracował również podczas opracowywania materiałów o ptakach amerykańskich.

Killian Mullarney należy do Irish Rare Birds Commitee i jest konsultantem czasopism o tematyce ornitologicznej. Mieszka w irlandzkim County Wexford.

"Ptaki. Przewodnik Collinsa" - to niezwykle bogaty zbiór informacji o europejskich ptakach, którego współtwórcą jest Killian Mullarney. Przewodnik zawiera nie tylko szczegółowe opisy gatunków, ale także ponad 3500 ilustracji artystów zajmujących się tematyką ornitologiczną. Wspaniale wprowadza w świat ptaków oraz ułatwia ich rozpoznawanie. Zawiera informacje o wielkości, środowisku życia, miejscu występowania i najważniejszych cechach prezentowanych zwierząt. To drugie wydanie przewodnika, które uwzględnia zmiany w systematyce. Dzięki tej książce można w bardzo przystępny sposób korzystać z najnowszych ustaleń ornitologów.

Ładowanie...