Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Killian Mullarney

   (1 produktów)

  Ptaki. Przewodnik Collinsa

  (okładka okładka twarda)

  88,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Killian Mullarney

  Killian Mullarney to jeden z najbardziej rozpoznawalnych ornitologów i artystów tworzących ilustracje związane z ptakami. Jest cenionym badaczem oraz współtwórcą jednego z najpopularniejszych przewodników, wyjaśniających bogactwo świata europejskich ptaków. Słynie ze znakomitej znajomości gatunków i zasięgów ich migracji. Jego wiedza została doceniona przez Towarzystwo National Geographic, z którym współpracował również podczas opracowywania materiałów o ptakach amerykańskich.

  Killian Mullarney należy do Irish Rare Birds Commitee i jest konsultantem czasopism o tematyce ornitologicznej. Mieszka w irlandzkim County Wexford.

  "Ptaki. Przewodnik Collinsa" - to niezwykle bogaty zbiór informacji o europejskich ptakach, którego współtwórcą jest Killian Mullarney. Przewodnik zawiera nie tylko szczegółowe opisy gatunków, ale także ponad 3500 ilustracji artystów zajmujących się tematyką ornitologiczną. Wspaniale wprowadza w świat ptaków oraz ułatwia ich rozpoznawanie. Zawiera informacje o wielkości, środowisku życia, miejscu występowania i najważniejszych cechach prezentowanych zwierząt. To drugie wydanie przewodnika, które uwzględnia zmiany w systematyce. Dzięki tej książce można w bardzo przystępny sposób korzystać z najnowszych ustaleń ornitologów.

  Ładowanie...