Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Katarzyna Krajewska

   (4 produktów)

  Skarbiec nauczyciela-terapeuty. Na bazie własnych doświadczeń z pracy terapeutycznej

  Anna Franczyk, Katarzyna Krajewska

  (okładka blister)

  42,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Zabawy i ćwiczenia na cały rok

  Anna Franczyk, Katarzyna Krajewska

  (okładka miękka)

  34,65 
  Wysyłka dzisiaj

  Program psychostymulacji dzieci w wieku przedszkolnym z deficytami i zaburzeniami rozwoju

  Anna Franczyk, Katarzyna Krajewska

  (okładka miękka)

  36,83 
  Wysyłka dzisiaj

  Logopedyczny kwestionariusz obrazkowy

  Małgorzata Piszczek, Katarzyna Krajewska

  (okładka miękka)

  33,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Katarzyna Krajewska

  Katarzyna Krajewska jest pedagogiem specjalnym, a także nauczycielką z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Ukończyła pedagogikę przedszkolną i nauczanie początkowe. Uczyła się również terapii pedagogicznej, a ponadto studiowała tematykę wspierania rozwoju dziecka. Pisze książki podejmujące zagadnienia związane z pracą z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

  Katarzyna Krajewska specjalizuje się również w Terapii Integracji Sensorycznej, a także wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka. Jako terapeutka SI udziela pomocy dzieciom z różnymi rodzajami zaburzeń sensorycznych. Jest również współautorką kwestionariusza logopedycznego. Ponadto pracuje jako praktyk Tomatisa i opiekuje się grupami integracyjnymi w przedszkolu w Łodzi.

  "Skarbiec nauczyciela terapeuty" - publikacja Katarzyny Krajewskiej i Anny Franczyk. Książka wyjaśnia sposoby prowadzenia zajęć terapeutycznych, zwłaszcza z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zawiera propozycje ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz stymulujących, które nauczyciel może łatwo wykonywać ze swoją grupą. Ponadto zamieszczono tu opisy narzędzi diagnostycznych, ułatwiających wybór odpowiednich metod terapeutycznych. Natomiast praktyczne porady pomagają terapeutom w sprawnym prowadzeniu zajęć. Przykładowe scenariusze i karty znakomicie uzupełniają wiedzę zgromadzoną w tej książce.

  Ładowanie...