Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Katana Collins

 (1 produktów)

Batman Biały Rycerz przedstawia Harley Quinn

(okładka twarda)

5/5
55,32 79,99 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Katana Collins

Katana Collins jest amerykańską pisarką, autorką bestsellerów "USA Today", czyli ponad dwudziestu powieści, nowel i komiksów. Od czasu napisania jej pierwszej powieści w 2012 roku jest międzynarodowym autorką z 15 opublikowanymi książkami na koncie, które mieszczą się w szerokiej gamie współczesnych gatunków romantycznych.

Ogromne zainteresowanie książkami Katana wykazywała odkąd była dzieckiem. Kiedy była młodsza i ukradła romanse swojej mamie, czytała pod kołdrą z latarką. Chciała jednak czytać o bohaterce twardej, bezczelnej, idealnie niedoskonałej dziewczynie z różnymi dziwactwami. Pragnęła także antybohaterów, którzy nie byli niczym książęta z bajek. Jednak dopiero sama tworząc mogła spełnić swoje marzenia. Teraz więc pisze te romanse, które wiele lat temu pragnęła zobaczyć na półkach – o bezczelnych bohaterkach i złych bohaterach.

Katana Collins jest zagorzałą miłośniczką zwierząt, mieszka w Portland w stanie Maine ze swoim kotem i dwoma psami oraz mężem.

Zwykle można ją znaleźć w kawiarni z nosem zakopanym w laptopie, ubraną w wspaniałe (choć, jak sama przyznaje czasem niepraktyczne) buty. Uwielbia kontaktować się z miłośnikami książek, takimi jak ona i innymi gawędziarzami, dlatego przy każdej możliwej okazji zachęca ich do bezpośredniego kontaktu z nią.

Ładowanie...