Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

June Pla

 (1 produktów)

Klub rozkoszy. Kartografia przyjemności

(okładka miękka)

4/5
38,39 54,99 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

June Pla

Jüne Plã to francuska ilustratorka i projektantka graficzna. Prowadzi popularne konto Jouissance Club na Instagramie, dzięki któremu dzieli się z odbiorcami swoimi wyjątkowymi rysunkami. Zdobyła duży rozgłos po opublikowaniu ilustracji związanych z życiem seksualnym. Wkrótce prawie milion osób obserwowało jej konto. Autorka zaprezentowała tam porady oraz techniki, umożliwiające odkrywanie miłości na nowo. Francuska artystka zdobyła uznanie różnych odbiorców niezależnie od płci i orientacji seksualnej.

Jüne Plã interesuje się ilustratorstwem i muzyką. Pracuje jako charakter designer gier komputerowych. Zaczęła tworzyć rysunki związane z seksualnością, ponieważ bardzo chciała, by partner dobrze zrozumiał jej potrzeby. Przejrzyste ilustracje docenili również inni ludzie, a autorka postanowiła dzielić się swoimi utworami z nowymi odbiorcami dzięki mediom społecznościowym. Rysunki zostały wydane także w zbiorze opracowanym w wersji papierowej. Kilkaset tysięcy egzemplarzy trafiło do czytelników we Francji, a książka została przetłumaczona na kilkanaście języków.

"Klub rozkoszy" - książka z wyjątkowymi rysunkami, których autorką jest Jüne Plã. 1001 sposobów na sprawienie przyjemności bliskiej osobie zostało zaprezentowanych na przejrzystych ilustracjach. Francuska ilustratorka wyjaśnia, na czym polegają poszczególne techniki i prezentuje praktyczne sztuczki, które wzbogacają życie seksualne. Książka zdobyła ogromną popularność nie tylko wśród francuskich czytelników, trafiając do wydawców na całym świecie.

Ładowanie...