Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

John Burke

 (1 produktów)

Zobaczyć niebo. Historie prawdziwe

John Burke

(okładka miękka)

29,39 34,95 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

John Burke

John Burke to amerykański autor powieści związanych z rozwojem duchowym i mówca motywacyjny. Przemawia do setek tysięcy ludzi w kilkudziesięciu krajach. Jego najpopularniejsza książka "Zobaczyć niebo", sprzedała się w ponad milionowym nakładzie. Jest założycielem i starszym pastorem wielozakładowej społeczności Gateway Church w Austin (od 1998 r.). Razem z żoną Kathy prowadzą także Gateway Leadership Initiative (GLI), organizację non-profit inspirującą do zakładania kościołów i realizowania ścieżki rozwoju duchowego dla siebie i innych.

"Zobaczyć niebo" to bestseller New York Timesa. Książka pokazuje Niebo, zestawiając opisy Edenu zaczerpnięte z Pisma Świętego, ze świadectwami 100 osób, które doświadczyły śmierci klinicznej i stanów z pogranicza życia i śmierci (near-death experiences). To punkt wyjścia do medytacji, modlitwy, utwierdzania się w wierze. Przytoczone historie dają odpowiedzi na niektóre z nurtujących ludzi wierzących pytania. Treść tej książki i niebiańskie obietnice dają możliwość pracy na rozwojem duchowym.

Jonh jest autorem także takich książek jak: "No Perfect People Allowed", "Soul Revolution", "Unshockable Love". Każda pozwala czytelnikom skupić się na życiu wewnętrznym, duchowym i odnaleźć prawdziwy sens życia.

John Burke razem z żoną Kathie mieszka w Austin, w Teksasie z dwójką dzieci: Ashley i Justinem.

Ładowanie...