Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Joanna Mokosa-Rykalska

   (2 produktów)

  Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte

  (okładka miękka)

  25,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Matki przodem. Jak wylądowałyśmy w ciemnej d***e

  (okładka miękka)

  28,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Joanna Mokosa-Rykalska

  Joanna Mokosa-Rykalska jest zawodowo kierowniczką produkcji filmowej z wieloletnim doświadczeniem, byłą dziennikarką radiową, miłośniczką podróży oraz autorką popularnego bloga "Matka siedzi z tyłu". Wpisy na stronie stały się inspiracją do stworzenia zbioru opowieści o takim samym tytule. Tym sposobem Joanna Mokosa-Rykalska zadebiutowała na rynku książki dziełem "Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte". Są to historie z życia codziennego, pełne humoru i polotu, pisane żartobliwym językiem, zabarwionym nutą groteski. Ten niepowtarzalny, oryginalny styl przyciągnął uwagę wielu czytelników.

  Przygody głównej bohaterki książki, Joanny, to tak naprawdę sytuacje inspirowane prawdziwymi wydarzeniami z życia autorki. Bystry umysł, spostrzegawczość i wrodzony humor czynią z niej idealną obserwatorkę rzeczywistości, której nie umknie żaden drobiazg.

  Joanna Mokosa-Rykalska jest pisarką, która posługuje się żartobliwym językiem, luźnym stylem i nieprzeciętnym humorem. "Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte" to książka idealna dla osób, które mają dystans do siebie i spoglądają na życie z przymrużeniem oka. Autorka przenosi czytelnika w zabawny świat groteski, absurdów i dobrego nastroju, który pozwala na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

  Ładowanie...