Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Joanna Chromik-Kovacs

   (2 produktów)

  Jak pracować z dzieckiem z zespołem Aspergera w domu i szkole

  Joanna Chromik-Kovacs, Izabela Banaszczyk

  (okładka miękka)

  20,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Joanna Chromik-Kovacs

  Joanna Chromik - Kovacs zajmuje się diagnozą, terapią oraz wparciem dzieci z ADHD. Pisze poradniki dla pedagogów, wychowawców i rodziców jak skutecznie pracować z dziećmi z orzeczeniami. Zajmuje się szeroko rozumianą edukacją w zakresie nadpobudliwości psychoruchowej, prowadzi liczne konferencje naukowe oraz szkolenia w tym zakresie.

  Joanna Chromik - Kovacs stara się nakierować uwagę rodziców i nauczycieli na zrozumienie dziecka z ADHD, a dzięki temu skuteczną pracę rozwojową. Od 9 lat jest prezesem Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Nadpobudliwością Psychoruchową i Ich Rodzinom „POMOST”. W latach 2002-2008 zorganizowała i poprowadziła obozy skierowane dla dzieci z nadpobudliwością psychoruchową i innymi zaburzeniami rozwojowymi.

  W swoim fachu ma do czynienia nie tylko z małymi dziećmi, ale także z nastolatkami - stąd temat jej zajęć prowadzonych w SWSP „Zaburzenia behawioralne wieku adolescencji”.

  Poradniki Joanny Chromik - Kovacs obejmują pracę z dziećmi z ADHD, a także z zespołem Aspergera. Pisze poradniki dla nauczycieli oraz rodziców, gdyż z doświadczenia wie, że praca z dziećmi z zaburzeniami wymaga wysiłku ze strony szkoły i domu, a takie dzieci wymagają szczególnej uwagi i opieki ze strony opiekunów.

  Ładowanie...