Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Jenny Bloom

   (1 produktów)

  Animalium. Muzeum Zwierząt

  Jenny Bloom, Katie Scott

  (okładka twarda)

  49,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Jenny Bloom

  Jenny Broom to brytyjska artystka, pisarka i redaktorka. Studiowała w Slade School of Fine Art w Londynie. Napisała kilkanaście książek dla dzieci. Zajmuje się głównie literaturą dziecięcą, w której bardzo ważne są również odpowiednio opracowane ilustracje. Stawia zwłaszcza na książki edukacyjne. Publikując nowe pozycje, stara się wpływać na projekt okładki i oprawę graficzną książki. Ceni współpracę ze swoim znakomitym zespołem, a w jego skład wchodzą ilustratorzy, pisarze oraz edytorzy.

  Zainteresowania literackie Jenny Broom dotyczą pisarstwa, promowania książek, redakcji i projektowania graficznego. Autorka uczestniczy w całym procesie wydawniczym, realizując własne pomysły oraz udzielając porad innym twórcom. Jest osobą, która bardzo ceni ciekawość świata, dlatego w pracy wydawniczej stawia na książki edukacyjne. Ważne są dla niej jednocześnie zawartość i opracowanie graficzne. Idealna książka ma przekazywać wiedzę, a także pięknie prezentować się na półce. Ilustracje muszą zachęcać czytelnika do nauki.

  Jenny Broom podejmuje w swoich książkach tematykę związaną z różnymi dziedzinami wiedzy. Przekazuje informacje o świecie natury i cywilizacji ludzkiej. Wyjaśnia zagadnienia związane z kulturami różnych krajów. To ceniona redaktorka, która próbuje wydawać tylko wartościowe książki. Uczyła się od najlepszych. Współpracowała z uznanymi wydawczyniami, jak chociażby Amanda Wood oraz Christine Baker. Autorka mieszka w Londynie.

  "Animalium" - książka Jenny Broom i Katie Scott, w której czytelnik znajdzie opisy i ilustracje wielu dzikich gatunków. Pięknie ilustrowana publikacja jest znakomitym wprowadzeniem do wiedzy o świecie natury, opisującym aż 160 różnych zwierząt. Czytelnik może znaleźć tu wiele ciekawostek o przyrodzie, a także zrozumieć, dlaczego ochrona środowiska naturalnego jest obecnie niezmiernie ważna. To świetna propozycja dla małych miłośników zwierząt, szukających szczegółowych informacji o ulubionych gatunkach.

  Ładowanie...