Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Janusz Gajos

 (2 produktów)

Czterej pancerni i pies. DVD

(okładka pudełkopłyta cd / dvd)

59,61 89,99 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Pitbull. Kolekcja

5/5
46,38 69,99 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Janusz Gajos

Janusz Gajos to z pewnością jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorów teatralnych oraz filmowych. Urodził się w 1939 r. w Dąbrowie Górniczej. W 1965 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. To już wtedy otrzymał propozycję swojej najpopularniejszej roli, która przyniosła mu wielką szansę, ale także problemy. Jego bohaterska postać z telewizyjnej serii "Czterej pancerni i pies" była tak rozpoznawalna, że długo aktorowi nie chciano zaproponować innych ról.

W 1970 r. zamieszkał w Warszawie, gdzie występował chociażby w Teatrze Polskim oraz Teatrze Dramatycznym. Z czasem zaczął pojawiać się w Teatrze Telewizji i znów w rolach filmowych. Współpracował z Kazimierzem Kutzem, Olgą Lipińską oraz Andrzejem Wajdą. Przez wiele lat był związany z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Obecnie Janusz Gajos bardzo często występuje w cenionych produkcjach telewizyjnych i w znakomitych filmach. Jest niezwykle wszechstronnym aktorem, który pokonał stereotypy oraz odnalazł stałe miejsce w aktorskim świecie. Za swoją działalność artystyczną otrzymał ogromną ilość nagród i wyróżnień.

"Czterej pancerni i pies" - wyjątkowa wersja ponadczasowego serialu, który przyniósł ogromną popularność Januszowi Gajosowi. Nowe wydanie zawiera materiał poddany rekonstrukcji obrazu i dźwięku, dzięki czemu można oglądać odcinki w wysokiej jakości, dopasowanej do nowoczesnego sprzętu. To wspaniała okazja, by przypomnieć sobie jedną z najbardziej znanych polskich produkcji.

Ładowanie...