Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Jane Nelsen

 (1 produktów)

Pozytywna dyscyplina

Jane Nelsen

(okładka miękka)

5/5
34,19 59,00 zł −42%
Wysyłka dzisiaj

Jane Nelsen

Jane Nelsen to amerykańska psycholożka, licencjonowany doradca rodzinny, dziecięcy oraz współzałożycielka stowarzyszenia Positive Discipline Association, zrzeszającego członków z ponad 70 krajów. Propaguje wychowawczą metodę Pozytywnej Dyscypliny, która opiera się na założeniach szkoły Alfreda Adlera, rozbudowanej potem przez Rudolfa Dreikursa.

Jane jest autorką lub współautorką wielu książek, kart narzędzi i podręczników szkoleniowych dla rodziców i pracowników placówek dydaktycznych. Metoda, którą propaguje i której pozostawała wierna także przy wychowywaniu własnych dzieci, opiera się potrzebie zgłębienia powodów złego zachowania dziecka oraz zachęcaniu go do wspólnej zabawy i nauki bez uciekania się do systemu kar i nagród. Filary pozytywnej dyscypliny wyłożyła w poradnikach dla rodziców, które nadal cieszą się dużą popularnością. Wszystko przez to, że pani doktor daje gotowe rozwiązania na codzienne problemy wychowawcze, z którymi przychodzi mierzyć się rodzicom przedszkolaków jak i nastolatków.

Bestsellerowym i najbardziej uniwersalnym tytułem jest "Pozytywna dyscyplina". Nelsen pomaga czytelnikom stawać się lepszymi rodzicami, a są nimi Ci, którzy słuchają swoich dzieci, szukają porozumienia, okazują troskę i zrozumienie dziecięcych potrzeb, a przy uskuteczniają wychowywanie bez rozpieszczania.

Jane jest współautorką książek z pozytywnej dyscypliny dedykowanej dla różnych grup wiekowych, w tym m.in. dla przedszkolaków, nastolatków, dzieci ze specjalnymi potrzebami, dla 3-latków, dla uczniów, a także poradników z praktycznymi poradami i wskazówkami na działania w momentach kryzysowych.

Ładowanie...