Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  James Clear

   (2 produktów)

  Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty

  James Clear

  (okładka miękka)

  30,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Atomic Habits

  James Clear

  (okładka miękka)

  78,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  James Clear

  James Clear to pisarz i mówca motywacyjny. Jego książki oraz wykłady dotyczą głównie tematyki podejmowania decyzji, rozwoju osobistego i przyzwyczajeń. Dzięki swoim tekstom zdobył międzynarodową popularność. Napisał ponad 250 artykułów, a jego książka została przetłumaczona na około 50 języków. Autora można zobaczyć w programie CBS This Morning, a jego strona internetowa każdego miesiąca przyciąga miliony odwiedzających osób.

  Kursy tego mówcy były wykorzystywane nawet przez drużyny NFL i NBA. Autor współpracuje również z wieloma firmami, organizując różne prelekcje. Wśród jego klientów są Honda, General Electric, LinkedIn oraz Capital One. Ponadto dla serwisu internetowego The Habits Academy Clear organizował zajęcia przeznaczone dla liderów, trenerów i pedagogów. To niezwykły pisarz, inspirujący się najnowszymi odkryciami biologii, psychologii oraz neurologii. James Clear jest także fotografem i ciężarowcem.

  "Atomowe nawyki" - książka o dobrych przyzwyczajeniach, wspierających rozwój osobisty. James Clear w przystępny sposób prezentuje wskazówki prowadzące do zmian w zachowaniu. Dzięki czytelnemu podziałowi na 4 prawa, łatwo przekazuje wiedzę o reakcjach emocjonalnych, pragnieniach i relacjach międzyludzkich. Ten praktyczny przewodnik jest również przeznaczony dla wszystkich osób zarządzających grupą ludzi. Korzystając z badań naukowych, autor prezentuje proste oraz skuteczne porady.

  Ładowanie...