Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

James Clear

 (2 produktów)

Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty

James Clear

(okładka miękka)

5/5
26,69 44,90 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Atomic Habits

James Clear

(okładka miękka)

60,29 89,00 zł −32%
Wysyłka 2 dni robocze

James Clear

James Clear to pisarz i mówca motywacyjny. Jego książki oraz wykłady dotyczą głównie tematyki podejmowania decyzji, rozwoju osobistego i przyzwyczajeń. Dzięki swoim tekstom zdobył międzynarodową popularność. Napisał ponad 250 artykułów, a jego książka została przetłumaczona na około 50 języków. Autora można zobaczyć w programie CBS This Morning, a jego strona internetowa każdego miesiąca przyciąga miliony odwiedzających osób.

Kursy tego mówcy były wykorzystywane nawet przez drużyny NFL i NBA. Autor współpracuje również z wieloma firmami, organizując różne prelekcje. Wśród jego klientów są Honda, General Electric, LinkedIn oraz Capital One. Ponadto dla serwisu internetowego The Habits Academy Clear organizował zajęcia przeznaczone dla liderów, trenerów i pedagogów. To niezwykły pisarz, inspirujący się najnowszymi odkryciami biologii, psychologii oraz neurologii. James Clear jest także fotografem i ciężarowcem.

"Atomowe nawyki" - książka o dobrych przyzwyczajeniach, wspierających rozwój osobisty. James Clear w przystępny sposób prezentuje wskazówki prowadzące do zmian w zachowaniu. Dzięki czytelnemu podziałowi na 4 prawa, łatwo przekazuje wiedzę o reakcjach emocjonalnych, pragnieniach i relacjach międzyludzkich. Ten praktyczny przewodnik jest również przeznaczony dla wszystkich osób zarządzających grupą ludzi. Korzystając z badań naukowych, autor prezentuje proste oraz skuteczne porady.

Ładowanie...