Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

J. Emmerson-Hicks

 (3 produktów)

Biblia w komiksie. Opowieść o Bogu i wielkich bohaterach

(okładka twarda)

5/5
60,48 99,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Ilustrowane Pismo Święte

(okładka twarda)

5/5
58,47 59,91 zł −2%
Wysyłka 24 godziny

J. Emmerson-Hicks

Janice Emmerson-Hicks z wykształcenia jest filologiem, jej specjalizacją są języki nowożytne. Janice od najmłodszych lat marzyła o karierze pisarki. Tym bardziej, że dorastała w rodzinie z pięćdziesięcioletnią tradycją pracy na tekstami biblijnymi, przekładami oraz komentarzami do Pisma Świętego.

Jest znakomitym autorką, w tym głównie bestsellerów w skali światowej: "Ilustrowanego Pisma Świętego", "Biblii w komiksie. Opowieści o Bogu i wielkich bohaterach". Interpretacja Biblii autorstwa Emmerson-Hicks okazały się objawieniem dla młodych czytelników, ich rodziców, opiekunów i przywódców duchowych na całym świecie.

Słynie z melodyjnego stylu pisania, którym podbiła serca wiernych. Dostarcza czytelnikom łatwego do zrozumienia tekstu, jednocześnie przekazując Słowo Boże, co czyni ją jedną z ulubionych chrześcijańskich autorek na całym świecie.

Mieszka ze swoim mężem Peterem w pięknym mieście Bath, gdzie poznali się podczas studiów, wychowują razem czwórkę dzieci. J. Emmerson-Hicks uwielbia podróżować z rodziną, a wolny czas, którego nie wykorzystuje na pogoniach za wiecznie aktywnymi dziećmi, spędza na czytaniu i wizytach w teatrze.

"Biblia w komiksie. Opowieść o Bogu i wielkich bohaterach" jej autorstwa to zbiór najważniejszych historii biblijnych, przedstawionych w interesującej dla najmłodszych komiksowej formie. Zgodnie z obraną konwencją, postaci wymienione w Piśmie Świętym przedstawione są tutaj jako superbohaterowie.

Ładowanie...