Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

J. Douglas Kenyon

 (3 produktów)

Zakazana historia ludzkości

(okładka miękka)

5/5
28,88 59,80 zł −52%
Wysyłka 24 godziny

Zakazane religie

(okładka miękka)

28,88 59,80 zł −52%
Wysyłka 24 godziny

Zakazana historia ludzkości wyd. kieszonkowe

(okładka miękka)

10,28 14,90 zł −31%
Wysyłka 2 dni robocze

J. Douglas Kenyon

J. Douglas Kenyon to amerykański pisarz, redaktor i wydawca magazynu "Atlantis Rising", który poświęcony jest odkrywaniu tajemnic przeszłości i współczesności. Zajmował się także produkcją filmów dokumentalnych, takich jak Technologies of the Gods, Clash of the Geniuses oraz The Atlantis Connection. Działalność badawcza Kenyona skupia się wokół alternatywnej wizji dziejów, starożytnych tajemnic, rozwoju cywilizacji i historycznych aspektów technologii.

Książki pod redakcją J. Douglasa Kenyona ukazują całkowicie odmienne spojrzenie na dotychczasową wiedzę o świecie. W jednej z popularniejszych publikacji o tytule "Zakazana historia ludzkości", autor udowadnia, w jaki sposób oficjalna nauka fałszuje prawdę dotyczącą początków cywilizacji. Zebrane w jednym tomie czterdzieści dwa eseje różnych badaczy kwestionują teorie głównego nurtu, przedstawiając czytelnikowi alternatywne, niejednokrotnie wstrząsające informacje.

Kenyon dowodzi, że historycy i archeolodzy zatajają fakty dotyczące przeszłości. Demaskuje zakłamanie oficjalnej nauki, dostarczając zarazem sporej dawki nowej wiedzy, o której nikt nie mówi głośno. Jego publikacje z pewnością przypadną do gustu czytelnikom ciekawym świata, którzy mają otwarte umysły gotowe na przyjmowanie zaskakujących informacji i odkrywanie sekretów życia.

Ładowanie...