Xi

Isabelle von Neumann-Cosel

 (2 produktów)

Poradnik młodego jeźdźca

Isabelle von Neumann-Cosel, Maurycy Merunowicz

(okładka miękka)

28,89 
Wysyłka dzisiaj

Język koni - język ludzi. Porozumienie jest możliwe! Wskazówki do lepszej komunikacji

Isabelle von Neumann-Cosel

(okładka twarda)

55,59 
Wysyłka dzisiaj

Isabelle von Neumann-Cosel

Isabelle von Neumann-Cosel to niemiecka dziennikarka, a także autorka książek, podejmujących tematykę związaną z jeździectwem. Jest również profesjonalną instruktorką jeździectwa. Od wielu lat uczy jazdy konnej dzieci i młodzież. Ponadto współpracuje z Niemiecką Federacją Jeździecką. Pisze książki, artykuły oraz scenariusze filmowe, dzięki którym odbiorcy pozyskują szczegółową wiedzę o koniach. Autorka zdobyła międzynarodowy rozgłos zwłaszcza dzięki znakomitym poradnikom. Mieszka z rodziną w Niemczech, gdzie razem rozwijają zamiłowanie do koni.

Isabelle von Neumann-Cosel to znakomita instruktorka jeździectwa, której wskazówki zdobyły dużą popularność. Autorka rewelacyjnie przekazuje wiedzę o jeździe konnej. Pomaga w zrozumieniu koni i uczy odpowiedniego postępowania z nimi. Zwraca uwagę na to, skąd pochodzą te zwierzęta i jakie mają naturalne skłonności. Wyjaśnia, w jaki sposób komunikują się z otoczeniem i jak traktują ludzi. Trenujący jeździec powinien zwracać uwagę na utrzymanie dobrej relacji ze zwierzęciem, ponieważ wzajemne zrozumienie bardzo pomaga w rozwijaniu umiejętności jeździeckich. Autorka często wraca do wydanych już publikacji, rozszerzając je o nową treść. Przekazuje wiedzę również osobom zainteresowanym udziałem w zawodach jeździeckich.

"Poradnik młodego jeźdźca" - rewelacyjny poradnik, który napisała Isabelle von Neumann-Cosel. To prawdziwa klasyka literatury jeździeckiej. Dzięki tej książce czytelnik poznaje najważniejsze zagadnienia związane z jeździectwem. Autorka wyjaśnia, jak trzeba dbać o zdrowie konia i pomaga w zrozumieniu potrzeb zwierząt. Ten znakomity podręcznik jazdy konnej trafił do wielu krajów świata, zwłaszcza odpowiadając początkującym jeźdźcom. Zawiera wiedzę przygotowującą do egzaminu na Brązową Odznakę Jeździecką.

Ładowanie...