Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Ichiro Kishimi

   (1 produktów)

  Ichiro Kishimi

  Ichiro Kishimi to japoński filozof, tłumacz języka angielskiego i niemieckiego, a także zwolennik psychologii A. Adlera. Studiował filozofię na Uniwersytecie w Kioto. Jest dyrektorem japońskiego Towarzystwa Psychologii Adlerowskiej. Obecnie naucza psychologii edukacyjnej i psychologii klinicznej. W pracy zawodowej poświęca się przede wszystkim edukacji dzieci i psychologii w nurcie adlerowskim, która podkreśla wewnętrzne zdolności jednostki do dokonywania pozytywnych zmian we własnym życiu.

  Ichiro Kishimi jest również autorem książek o tematyce rozwoju osobistego. W publikacji pt. "Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen, który pokazuje, jak być wolnym i odmienić własne życie" Kishimi rozważa nad przeznaczeniem człowieka i udowadnia, że każdy sam decyduje o własnym życiu. Zachęca do przezwyciężania ograniczeń i uwolnienia się od oczekiwań otoczenia, co w efekcie prowadzi do pełniejszego i bardziej szczęśliwego życia.

  Dzieła tego autora z pewnością zachęcają do głębokich refleksji i zastanowienia się nad własnym postępowaniem. Pokazują, jak odnaleźć w sobie siłę do podejmowania odważnych decyzji, które zmienią nasze życie na lepsze. Zrozumiały i przystępny język, jakim posługuje się Kishimi w swoich książkach sprawia, że każdy czytelnik bez problemu odpowiednio zinterpretuje zawartą w nich wiedzę. Sięgnięcie po publikacje tego autora może stanowić początek do wielkich zmian w życiu.

  Ładowanie...