Xi
 » Henrik Fexeus

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Henrik Fexeus

   (4 produktów)

  Kult

  Camilla Lackberg, Henrik Fexeus, Inga Sawicka

  (okładka miękka)

  38,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Mentalista

  Camilla Lackberg, Henrik Fexeus, Inga Sawicka

  (okładka miękka)

  40,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Pakiet: Mentalista / Kult

  Camilla Lackberg, Henrik Fexeus

  79,98 
  Wysyłka dzisiaj

  Sztuka czytania w myślach

  Henrik Fexeus, Maciej Muszalski

  (okładka miękka)

  28,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Henrik Fexeus

  Henrik Fexeus przyszedł na świat 29 września 1971 roku, jest szwedzkim mentalistą, autorem i gospodarzem telewizyjnym. Od 2005 roku jest częstym gościem, jako ekspert od mowy ciała i komunikacji niewerbalnej w telewizji i prasie. Henrik Fexeus urodził się w Örebro w Szwecji i dorastał w Vallentuna, gdzie przeprowadził się w wieku siedmiu lat. Henrik posiada licencjat z filozofii, którą ukończył na Uniwersytecie Sztokholmskim, zaraz po studiach pracował w branży związanej z komunikacją i marketingiem.

  Fexeus napisał siedem książek o praktycznym zastosowaniu psychologii. Jego pierwsza książka "Sztuka czytania w myślach" została wydana w 2007 roku. W 2010 roku otrzymał nagrodę sprzedaży Pocket Platinum. Jego druga książka "Kiedy robisz, co chcę" została wydana w 2008 roku i otrzymała w 2010 nagrodę Pocket Gold.

  Od 2019 roku jego książki zostały przetłumaczone na ponad 30 języków, w tym chiński, rumuński, rosyjski, japoński i portugalski. Książki Fexeus sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie. Od 2019 roku jego książki są publikowane regularnie także w Wielkiej Brytanii.

  Z publikacją książki "Gra o władzę" wiązał się niewielki skandal, początkowo na okładce zamieszczono zdjęcie Henrika z diabelskimi rogami, ale obraz wywołał negatywna reakcję pośród czytelników spoza Szwecji, więc zdjęcie zostało zmienione na Henrika z aureolą i anielskimi skrzydłami.

  W 2015 roku Henrik Fexeus wydał grę planszową "Walka o władzę" – manipulacyjną grę rodzinną. Gra została oparta na technikach psychologicznych, o których pisał Fexeus w poprzednich książkach i została zaprojektowana przez Henrika Fexeusa i Pera Nystedta.

  W 2017 roku zadebiutował jako pisarz fabularny w thrillerze typu urban fantasy "The Lost: The Last Illusion". W 2019 roku po raz pierwszy współpracował z innym pisarzem przy książce "RELOAD", której współautorem jest Catharina Edlund. W 2022 została wydana kolejna książka fabularna pt. "Mentalista. Tom 1", której współautorką jest znana pisarka Camilla Lackberg.

  Ładowanie...