Xi

Harvey Karp

 (2 produktów)

Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy

Harvey Karp

(okładka miękka)

27,19 
Wysyłka 24 godziny

Najszczęśliwsze dziecko w okolicy

Harvey Karp, Anna Rosiak

(okładka miękka)

27,19 
Wysyłka 24 godziny

Harvey Karp

Harvey Karp to amerykański lekarz, specjalista w dziedzinie pediatrii i ekspert do spraw rozwoju dziecka. Słynie z autorskich technik do uspokajania i usypiania dzieci, które promuje za pośrednictwem mediów i książek takich, jak „Najszczęśliwsze dziecko w okolicy” czy „Najszczęśliwszy śpioch w okolicy”.

Na świat przyszedł w 1951 roku. Jest absolwentem Albert Einstein College of Medicine w Nowym Jorku. W latach 80. rozpoczął pracę jak pediatra w Los Angeles, a następnie otworzył własny gabinet w Santa Monica, który prowadził do 2005 roku.

W latach 1989-2009 był wykładowcą pediatrii w szkole medycznej Uniwersytetu Kalifornijskiego. Jednocześnie należał do zespołu pomagającego najmłodszym ofiarom przemocy domowej. Obecnie jest członkiem organizacji American Academy od Pediatrics, zrzeszającej pediatrów w USA. Pracuje również jako asystent w Keck School of Medicine przy Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

Jest doradcą w magazynach parentingowych „Parents”, „Ser Padres” i „American Baby”. Pisze także artykuły w m.in. gazetach „New York Times”, „Newsweek” czy „Time”.

Jest autorem bestsellerowych poradników rodzicielskich, takich jak „Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy” i „Najszczęśliwszy śpioch w okolicy”. Przedstawia w nich swoje autorskie techniki, które należy stosować u noworodków. Z kolei publikację „Najszczęśliwsze dziecko w okolicy” zadedykował rodzicom przedszkolaków.

Bibliografia Harveya Karpa:
Najszczęśliwsze dziecko w okolicy;
Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy;
Najszczęśliwszy śpioch w okolicy.

Ładowanie...