Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Harvey Karp

   (2 produktów)

  Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy

  Harvey Karp

  (okładka miękka)

  27,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Najszczęśliwsze dziecko w okolicy

  Harvey Karp, Anna Rosiak

  (okładka miękka)

  29,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Harvey Karp

  Harvey Karp to amerykański lekarz, specjalista w dziedzinie pediatrii i ekspert do spraw rozwoju dziecka. Słynie z autorskich technik do uspokajania i usypiania dzieci, które promuje za pośrednictwem mediów i książek takich, jak „Najszczęśliwsze dziecko w okolicy” czy „Najszczęśliwszy śpioch w okolicy”.

  Na świat przyszedł w 1951 roku. Jest absolwentem Albert Einstein College of Medicine w Nowym Jorku. W latach 80. rozpoczął pracę jak pediatra w Los Angeles, a następnie otworzył własny gabinet w Santa Monica, który prowadził do 2005 roku.

  W latach 1989-2009 był wykładowcą pediatrii w szkole medycznej Uniwersytetu Kalifornijskiego. Jednocześnie należał do zespołu pomagającego najmłodszym ofiarom przemocy domowej. Obecnie jest członkiem organizacji American Academy od Pediatrics, zrzeszającej pediatrów w USA. Pracuje również jako asystent w Keck School of Medicine przy Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

  Jest doradcą w magazynach parentingowych „Parents”, „Ser Padres” i „American Baby”. Pisze także artykuły w m.in. gazetach „New York Times”, „Newsweek” czy „Time”.

  Jest autorem bestsellerowych poradników rodzicielskich, takich jak „Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy” i „Najszczęśliwszy śpioch w okolicy”. Przedstawia w nich swoje autorskie techniki, które należy stosować u noworodków. Z kolei publikację „Najszczęśliwsze dziecko w okolicy” zadedykował rodzicom przedszkolaków.

  Bibliografia Harveya Karpa:
  Najszczęśliwsze dziecko w okolicy;
  Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy;
  Najszczęśliwszy śpioch w okolicy.

  Ładowanie...