Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Harry Whittaker

   (6 produktów)

  Atlas. Historia Pa Salta wyd. specjalne z kartami

  (okładka zintegrowana)

  48,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Atlas. The Story of Pa Salt

  (okładka twarda)

  111,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Laura i Świąteczny Anioł

  (okładka twarda)

  34,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Kubuś i Anioł Snu

  (okładka twarda)

  14,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Harry Whittaker

  Harry Whittaker przyszedł na świat pod koniec lat osiemdziesiątych i pierwsze lata swojego życia spędził na terenach wiejskich zachodniego wybrzeża Irlandii. Jest synem pisarki Lucindy Riley i aktora Owena Whittakera.

  Niewątpliwe odziedziczył talent po matce i z czasem sam zaczął tworzyć historie. Początkowo zajmował się typowym storytellingiem i został twórcą improwizowanych historii.

  Harry Whittaker jest także wielokrotnie nagradzanym prezenterem radiowym (pracował głównie dla radia BBC) i członkiem jednej z najbardziej znanych grup improwizujących w Wielkiej Brytanii. W 2019 roku Harry i jego matka Lucinda opublikowali wspólnie serię dla dzieci o Aniołach Stróżach. Na serię składają się cztery książki zawierające uspokajające, kojące i ponadczasowych historie o dziecięcych troskach, z którymi próbują się uporać anielscy opiekunowie.

  Jak sam przyznaje, jego zadaniem jest zadbanie o ogromną spuściznę literacką matki. Właśnie dlatego po śmierci Lucindy w 2021 roku ogłoszono, że Harry dokończy serię "Siedem sióstr" w imieniu zmarłej pisarki. "Atlas. Historia Pa Salta. Siedem sióstr. Tom 8" zostanie opublikowany na całym świecie w 2023 r.

  Harry Whittaker aktualnie mieszka w Yorkshire w Anglii.

  Na polskim rynku dotychczas ukazały się książki, których jest współautorem:

  • Atlas. Historia Pa Salta. Siedem sióstr. Tom 8,

  • Kubuś i Anioł Snu,

  • Laura i Świąteczny Anioł.

  Ładowanie...