Xi

Harry Whittaker

 (3 produktów)

Atlas. Historia Pa Salta. Siedem sióstr. Tom 8

Lucinda Riley, Harry Whittaker

(okładka zintegrowana)

46,69 
Dostępne od 2023-05-23

Laura i Świąteczny Anioł

Lucinda Riley, Harry Whittaker

(okładka twarda)

32,89 
Wysyłka 24 godziny

Kubuś i Anioł Snu

Harry Whittaker, Lucinda Riley

(okładka twarda)

32,89 
Wysyłka 24 godziny

Harry Whittaker

Harry Whittaker przyszedł na świat pod koniec lat osiemdziesiątych i pierwsze lata swojego życia spędził na terenach wiejskich zachodniego wybrzeża Irlandii. Jest synem pisarki Lucindy Riley i aktora Owena Whittakera.

Niewątpliwe odziedziczył talent po matce i z czasem sam zaczął tworzyć historie. Początkowo zajmował się typowym storytellingiem i został twórcą improwizowanych historii.

Harry Whittaker jest także wielokrotnie nagradzanym prezenterem radiowym (pracował głównie dla radia BBC) i członkiem jednej z najbardziej znanych grup improwizujących w Wielkiej Brytanii. W 2019 roku Harry i jego matka Lucinda opublikowali wspólnie serię dla dzieci o Aniołach Stróżach. Na serię składają się cztery książki zawierające uspokajające, kojące i ponadczasowych historie o dziecięcych troskach, z którymi próbują się uporać anielscy opiekunowie.

Jak sam przyznaje, jego zadaniem jest zadbanie o ogromną spuściznę literacką matki. Właśnie dlatego po śmierci Lucindy w 2021 roku ogłoszono, że Harry dokończy serię "Siedem sióstr" w imieniu zmarłej pisarki. "Atlas. Historia Pa Salta. Siedem sióstr. Tom 8" zostanie opublikowany na całym świecie w 2023 r.

Harry Whittaker aktualnie mieszka w Yorkshire w Anglii.

Na polskim rynku dotychczas ukazały się książki, których jest współautorem:

  • Atlas. Historia Pa Salta. Siedem sióstr. Tom 8,

  • Kubuś i Anioł Snu,

  • Laura i Świąteczny Anioł.

Ładowanie...