Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Grzegorz Rejchtman

 (0 produktów)

Przykro nam, ten autor Grzegorz Rejchtman nie posiada żadnych dostępnych produktów

Grzegorz Rejchtman

Grzegorz Rejchtman urodził się w 1970 roku w Polsce. Z wykształcenia jest informatykiem i ekonomistą. Sam wybiera gry o łatwych do zapamiętania zasadach, jednocześnie dających dużo radości. Jest twórcą znanej gry planszowej Ubongo.

Grzegorz Rejchtman urodził się w Polsce, ale mieszka w Szwecji. Swoją przygodę z tworzeniem gier planszowych rozpoczął w latach 90. W 2003 roku wydał swoją, jak do tej pory, najbardziej popularną grę planszową - Ubongo. Dzięki swoim łatwym do zapamiętania zasadom gra szybko zyskała popularność na całym świecie. Jest doskonałą formą do spędzania czasu rodzinnie, ale także w gronie rodziny.

Jako szwedzki autor Ubongo jest także twórcą licznych jej odgałęzień, zmieniając zasady gry w różnych jej wariantach. Gra planszowa otrzymała nagrodę Årets spel 2003 oraz austriacką nagrodę jako Games Hit - gra dla rodziny.

Grzegorz Rejchtaman w następnych latach opracował i wydał wiele gier, jego planszówki otrzymały liczne nagrody i cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Kolejną popularną i nagrodzoną grą planszową jest Absolut överens - wydane w 2004 roku. Ona także otrzymała nagrodę Ares Spel.

Poza licznymi wariantami Ubongo twórca zaprojektował, m. in.:Code Omega (2008), Guinness World Records: Das Spiel (2014) czy Tuki (2019).

Ładowanie...