Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Gregg Braden

   (9 produktów)

  Boska matryca

  (okładka miękka)

  32,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas

  (okładka miękka)

  34,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Człowiek jako projekt

  (okładka miękka)

  50,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Punkt zwrotny

  (okładka miękka)

  34,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Głęboka prawda. Ostatnia szansa ludzkości

  (okładka miękka)

  37,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Tajemnice zagubionej modlitwy

  (okładka miękka)

  25,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Uzdrawianie wiary. Odrzucając fałszywe przekonania

  (okładka miękka)

  31,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Gregg Braden

  Gregg Braden urodził się 28 czerwca 1954 roku. Jest amerykańskim autorem z nurtu New Age, znanym ze swoich występów w programie "Ancient Aliens" i jego własnego programu "Missing Links" oraz innych publikacji, które łączyły naukę i duchowość. Zasłynął ze swojego twierdzenia, że ​​polaryzacja magnetyczna Ziemi ma się wkrótce odwrócić. Braden uważał, że zmiana pola magnetycznego Ziemi może mieć wpływ na ludzkie DNA. Według niego na DNA mają wpływ także ludzkie emocje, a zbiorowa modlitwa może mieć uzdrawiające efekty fizyczne. Na przestrzeni lat opublikował wiele książek, w 2009 roku jego książka "Fractal Time" znalazła się na liście bestsellerów The New York Timesa.

  Od 1979 do 1991 roku Gregg pracował jako specjalista zarządzania kryzysowego dla firm z listy "Fortune 500", w tym dla Cisco Systems, gdzie został pierwszym managerem operacyjnym w 1991 roku. Kontynuuje rozwiązywanie problemów i wychodzenie z kryzysów do dziś, ponieważ jego praca ujawnia rzeczywisty ludzki potencjał i sposób, w jaki wpływa on na codzienne życie. Do tej pory jego badania zaowocowały dwunastoma nagrodzonymi książkami, które zostały opublikowane w ponad czterdziestu językach

  Brytyjski magazyn "Watkins Journal" po raz jedenasty z rzędu wskazał Gregga Bradena jako jednego spośród stu "najbardziej wpływowych duchowo ludzi żyjących na świecie”. Został on także nominowany w do prestiżowej nagrody Templeton Award, ustanowionej w celu uhonorowania wybitnych osób, które poświęciły swój talent do szerzenia wiedzy na temat celów ludzkości.

  Ładowanie...