Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Gecko Keck

   (4 produktów)

  Sztuka rysowania dla dzieci

  Gecko Keck

  (okładka twarda)

  45,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Manga krok po kroku

  Gecko Keck

  (okładka miękka)

  39,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Konie Warsztaty rysunkowe

  Gecko Keck

  (okładka miękka)

  27,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Shojo. Manga krok po kroku

  Gecko Keck

  (okładka miękka)

  37,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Gecko Keck

  Gecko Keck (Gerhard Wörner) urodził się w 1967 roku w Stuttgarcie. Jest niemieckim artystą, projektantem i autorem oraz ilustratorem. W swojej karierze był również zaangażowany w projektowanie zabawek do jajek niespodzianek.

  Po ukończeniu szkoły średniej w 1987 roku Gecko Keck pracował jako niezależny ilustrator i karykaturzysta dla różnych gazet. Od 1989 roku pracował na stałe w "Motor Presse Verlag Stuttgart" jako grafik, ilustrator i artysta komiksowy. W tym czasie opracował własne koncepcje komiksów i brał udział w różnych wystawach w okolicy Stuttgartu. W 1993 roku ponownie rozpoczął pracę na własny rachunek jako niezależny artysta i projektant.

  W 1996 roku Keck rozpoczął projektowanie zabawek do jajek niespodzianek dla włoskiego producenta słodyczy, tworząc łącznie ponad 5000 rysunków i 300 modeli. Do 2004 roku opracował około 40% niespodzianek, które na całym świecie powielono w liczbie 8 miliardów kopii. Projektował również gadżety związane z tytułami znanych bajek i filmów takich jak "Sponge Bob”, "Hello Kitty”, "Asterix”, "Władca pierścieni", "Smerfy". W 1996 roku otwarto galerię sztuki Kecka z obrazami i rzeźbami.

  Od 2007 roku Gecko Keck opublikował około 60 książek, w tym kilka bestsellerów, które ukazały się na całym świecie. Do bestsellerów należą m.in. książki "Bayala – córka króla elfów”, "Sajana – dziedzictwo króla elfów”, "Manga krok po kroku” czy "Sztuka rysowania dla dzieci”.

  Kompletny dorobek artysty obejmuje obecnie ponad 20 000 rysunków, obrazów i postaci.

  Ładowanie...