Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ewelina Podrez-Siama

 (2 produktów)

Dieta keto. Najlepsze przepisy

Ewelina Podrez-Siama

(okładka miękka)

4/5
32,09 49,99 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Kuchnie świata w wersji KETO

Ewelina Podrez-Siama

(okładka twarda)

5/5
31,69 59,90 zł −47%
Wysyłka 24 godziny

Ewelina Podrez-Siama

Ewelina Podrez-Siama jest specjalistką ds. marketingu internetowego i autorką bloga oraz książek na temat diety ketogenicznej. O skuteczności tego modelu odżywiania autorka przekonała się osobiście - sama stosuje "keto" już od lat, a swoimi doświadczeniami, refleksjami i pomysłami na posiłki dzieli się na łamach prowadzonego od 2016 r. bloga Ms-Fox. Autorka udowadnia, że niemal każdy tradycyjny produkt spożywczy ma swoje niskowęglowodanowe zamienniki, a dieta ketogeniczna może być prosta w realizacji, zdrowa i przepyszna!

Wyobraźnia kulinarna Eweliny Podrez-Siama kieruje ją w różne strony globu: książka "Kuchnie świata w wersji KETO" to zbiór przepisów inspirowanych różnorodnymi tradycjami kulinarnymi, w pełni zgodnych z zasadami diety ketogenicznej.

Publikacja "Dieta KETO. Najlepsze przepisy" jest z kolei praktycznym narzędziem dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tym sposobem żywienia - proste receptury z łatwo dostępnych składników to doskonała ściągawka w każdej chwili, gdy nie jesteśmy pewni, co ugotować na najbliższy obiad czy kolację.

Wolny czas Ewelina Podrez-Siama najchętniej spędza w towarzystwie męża i ukochanej suczki Tesli. Jest zdeklarowanym geekiem, a oprócz kulinariów żywo interesuje się domowym ogrodnictwem.

Ładowanie...