Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Emiri Hayashi

   (6 produktów)

  Emiri Hayashi

  Emiri Hayashi jest urodzoną w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku w Osace japońską autorką i ilustratorką książek dla dzieci.

  W 1996 roku Emiri Hayashi ukończyła studia na kierunku literatura francuska na Uniwersytecie Sophia w Tokio i rozpoczęła pracę w tokijskim wydawnictwie. W 1999 roku zdecydowała się jednak przenieść do Francji, gdzie podjęła studia w zakresie projektowania graficznego w LISAA w Paryżu. Studia te ukończyła w 2001 roku, jednak w Paryżu pozostała do dziś. Współpracowała przy publikacji wielu czasopism i książeczek dla dzieci.

  Wśród książek jej autorstwa najbardziej znana jest seria "Akademia mądrego dziecka", przygotowana tak, by wspomagać dziecko w poznawaniu nowych słów, zjawisk i określeń, co przygotowuje dziecko do nauki w przedszkolu, a dzięki ruchomym elementom maluch może rozwijać sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową i spostrzegawczość. Seria charakteryzuje się kontrastową kolorystyką i uproszczoną formą, które ułatwiają przyswajanie wiedzy i wspomagają rozwój poznawczy oraz edukację dziecka.

  Ładowanie...