Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Elaine Aron

 (1 produktów)

Wysoko wrażliwe dziecko. Jak je zrozumieć i pomóc mu żyć w przytłaczającym świecie?

(okładka miękka)

5/5
48,29 59,90 zł −19%
Wysyłka 2 dni robocze

Elaine Aron

Elaine Aron jest profesorem psychologii, szkoleniowcem, badaczem i osobą wysoko wrażliwą. Tytuł magistra psychologii klinicznej zdobyła na Uniwersytecie York w Toronto, a tytuł doktora klinicznej psychologii głębi - w Pacifica Graduate Institute. Elaine Aron odbyła także staż w Instytucie Carla Gustava Junga w San Francisco.

Jest autorką książki „Wysoko wrażliwe dziecko. Jak je zrozumieć i pomóc mu żyć w przytłaczającym świecie?". Publikacja jest doskonałym poradnikiem, dzięki któremu to, co wydaje się być problemem, okaże się niezwykłym darem wymagającym tylko odpowiedniej pielęgnacji.

Elaine Aron dodaje otuchy rodzicom, którzy zostali obdarowani wysoko wrażliwymi dziećmi. Wspiera i pomaga zrozumieć na czym polega wysoka wrażliwość i jak ją oswoić. Od 1991 roku zajmuje się jej badaniem, dzięki czemu zdobyła imponującą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Wysoka wrażliwość jest wrodzoną cechą temperamentu. Świadomość tego stanowi dużą ulgę. Często błędy wychowawcze wynikające z niewiedzy, mogą przynieść wiele negatywnych skutków. Dzieci wysoko wrażliwe wymagają bowiem zrozumienia i szczególnego traktowania.

Elaine Aron wspólnie z mężem są pionierami badania miłości i wrażliwości za pomocą funkcjonalnego rezonansu magnetycznego, a także cenionymi badaczami z zakresu psychologii miłości i bliskich relacji.

Ładowanie...