Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Edyta Prusinowska

   (3 produktów)

  Krew, która nas dzieli

  (okładka miękka)

  39,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Opowiem o tobie gwiazdom

  (okładka miękka)

  31,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Truskawkowy blond

  (okładka miękka)

  31,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Edyta Prusinowska

  Edyta Prusinowska to blogerka znana internautom jako Eniia. Publikuje głównie artykuły lub filmy o modzie i stylu życia. Obecnie próbuje swoich sił w literaturze młodzieżowej. Jej twórczość jest skierowana do starszych nastolatków. Autorka podejmuje tematykę związaną z miłością, przyjaźnią oraz poszukiwaniem poczucia szczęścia.

  Edyta Prusinowska urodziła się w 2000 r. Już w czasach licealnych postanowiła zostać blogerką. Wkrótce założyła Eniiablog, zdobywając dużą rozpoznawalność wśród internautów. Autorkę artykułów szybko doceniono za szeroką wiedzę i umiejętność wypowiadania się na różne tematy. Blogerka wkrótce została również youtuberką, a opublikowane filmy ponownie przyniosły jej popularność.

  Edyta Prusinowska stara się swojej twórczości nawiązywać do współczesnej popkultury. Duże znaczenie ma dla niej również tematyka mody i showbiznesu. Czytelnik może tu jednak liczyć głównie na wzruszające opowieści o sile marzeń, poszukiwaniu miłości oraz wartości rodziny. Autorka nie unika opisywania problemów współczesnej młodzieży, ale przede wszystkim stawia na pełne emocji przygody, które potrafią poruszyć serca nie tylko wrażliwców, ale także czytelników zazwyczaj wybierających inną literaturę.

  "Opowiem o tobie gwiazdom" - Edyta Prusinowska zaprasza na niezwykłą podróż, podczas której bohaterowie dowiadują się wiele o swoich charakterach, a także przeżywają wzruszające przygody. Główna bohaterka po śmierci siostry postanawia opuścić rodzinne okolice i razem z przyjacielem wyrusza na wyprawę, by odnaleźć szczęście. To inspirująca podróż, która trafi zwłaszcza do młodych czytelników. Co ciekawe, autorka przygotowała również specjalną playlistę. Zachęca, by słuchać jej podczas czytania tej książki.

  Ładowanie...