Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Dorota Prończuk

   (7 produktów)

  Dorota Prończuk

  Dorota Prończuk to graficzka i ilustratorka książek dla dzieci. W swojej twórczości inspiruje się różnymi technikami artystycznymi oraz stylami. Rysuje i maluje, tworząc bajkowe ilustracje z wyrazistą kolorystyką. W swojej działalności artystycznej wciąż szuka następnych szczegółów do udoskonalania. Współpracuje z cenionymi wydawnictwami, takimi jak Dwukropek lub Juka.

  Dorota Prończuk to artystka zainteresowana nie tylko ilustrowaniem literatury dziecięcej, ale także gier edukacyjnych dla dzieci. Jej ilustracje można znaleźć również w lekturach szkolnych. To ilustratorka o charakterystycznym stylu, korzystająca z ciepłej kolorystyki, dobrze pasującej do książek przeznaczonych dla najmłodszych czytelników. Autorka jest zafascynowana różnymi odmianami sztuki. W wolnych chwilach współpracuje z amatorskim teatrem. Lubi opiekować się kotami.

  "Tosia i Julek uczą się dzielić" - opowieść o pewnych niesfornych bliźniakach, które poznają swoje otoczenie. To znakomita propozycja dla najmłodszych dzieci, ułatwiająca naukę codziennych czynności. W tej książce bohaterowie odkrywają, dlaczego warto podzielić się z innymi ludźmi różnymi rzeczami. Książki o Tosi i Julku przekazują dziecku uniwersalne wartości, rozwijają wyobraźnię oraz wyjaśniają, w jaki sposób należy budować trwałe relacje międzyludzkie. Charakterystyczne ilustracje Doroty Prończuk wzbogacają prezentowaną opowieść.

  Ładowanie...