Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dave Ramsey

 (1 produktów)

Całkowita przemiana finansowa. Twoje pieniądze w dobrej kondycji

(okładka miękka)

5/5
42,93 64,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Dave Ramsey

David Ramsey przyszedł na świat 3 września 1960 roku. Jest amerykańskim specjalistą z zakresu finansów osobistych, gospodarzem programu radiowego, autorem i biznesmenem. Prowadzi ogólnokrajowy program radiowy "The Ramsey Show". Napisał również kilka książek, w tym bestseller "New York Timesa", w Polsce wydany nakładem wydawnictwa Szaron: "Całkowita przemiana finansowa. Twoje pieniądze w dobrej kondycji", prowadził również program telewizyjny w Fox Business w latach 2007-2010.

Początkowo Dave Ramsey oferował porady finansowe parom w swoim lokalnym kościele. W 1988 założył Lampo Group firmę doradztwa finansowego, a w 1992 roku napisał i wydał swoją pierwszą książkę "Financial Peace".

Ramsey zaczynał jako jeden z trzech naprzemiennych gospodarzy "The Money Game" w stacji radiowej WWTN/Nashville w 1992 roku. Program ostatecznie stał się "The Dave Ramsey Show" codziennym, trzygodzinnym talk-show Ramseya, podczas których udzielał indywidualnych porad finansowych.

Dave Ramsey napisał pięć książek dla dorosłych, z których trzy były bestsellerami "New York Timesa" i sześć książek dla dzieci. Ramsey radzi swoim czytelnikom i słuchaczom, aby w trosce o swoje finanse najpierw zmniejszyli dług za pomocą metody kuli śnieżnej, w której najpierw spłaca się najniższe salda.

Ponadto stanowczo sprzeciwia się używaniu kart kredytowych, zachęca do używania gotówki. Radzi także rodzinom, aby korzystały z systemu kopertowego, umieszczając przydział gotówki na każdy miesiąc, na żywność, rozrywki, opłaty itp. w oddzielnych kopertach, a następnie wydawały tylko to, co jest w kopercie.

Ładowanie...