Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Dariusz Wyszyński

   (7 produktów)

  Terapia ręki od A do Z. Grafomotoryczne ulice

  (okładka miękka)

  15,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Terapia ręki od A do Z. Zrób jak ja w.2024

  (okładka teczka)

  29,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Terapia ręki od A do Z. Obie rączki rysują

  (okładka miękka)

  15,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Terapia ręki od A do Z Grafomotoryczne ulice

  (okładka miękka)

  17,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Dariusz Wyszyński

  Dariusz Wyszyński był założycielem Mazurskiego Centrum Szkoleń, nazwanego jego imieniem. Był organizatorem szkoleń, warsztatów oraz turnusów rehabilitacyjnych. Ośrodek jest zaprzyjaźniony z gabinetem terapeutycznym.

  Jego specjalizacją była terapia oraz skupienie się na efektywnym uczeniu, w tym problemów wychowawczych dotyczących dzieci w różnym wieku. Mazurskie Centrum Szkoleń, założone przez Dariusza Wyszyńskiego, powstało z myślą o szkoleniu nauczycieli, terapeutów, fizjoterapeutów, lekarzy czy logopedów, ale także opiekunów czy rodziców. Chcąc poprawić jakość kształcenia oferował nie tylko szkolenia, ale także był autorem licznych książek poświęconych ćwiczeniom terapeutycznym.

  Dariusz Wyszyński był autorem serii książek, pt.: Terapia ręki od A do Z - program miał na celu ograniczenie problemów z pisaniem ręcznym oraz wspomóc w procesie przygotowawczym na drodze nabycia tej umiejętności. Jest to zbiór ćwiczeń manualnych poprowadzonych w nowatorski sposób, przy pomocy atrakcyjnych i interesujących ćwiczeń. Wykonywanie tych ćwiczeń pozwala dzieciom na usprawnienie ruchów precyzyjnych.

  Dariusz Wyszyński zmarł 6 kwietnia 2021 roku, dr Jacek Szmalec wspomina go jako mentora, przyjaciela i mistrza.

  Ładowanie...