Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Chuck Spezzano

   (2 produktów)

  Karty Wewnętrznego Rozpoznania. Książka + karty

  Chuck Spezzano

  (okładka pudełko)

  76,88 
  Wysyłka dzisiaj

  Karty Miłości

  Chuck Spezzano

  (okładka pudełko)

  74,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Chuck Spezzano

  Chuck Spezzano - doktor nauk psychologicznych, doświadczony terapeuta, profesjonalny mówca, wizjoner i trener motywacyjny. Ukończył United States International University. W swojej pracy terapeutycznej koncentruje się na psychologii relacji międzyludzkich. Od ponad 30 lat jeździ po świecie i prowadzi różnorodne warsztaty edukacyjne z zakresu rozwoju osobistego. Pomaga ludziom odkryć swój wewnętrzny potencjał i uwolnić go. Zachęca każdego do odbycia podróży w głąb siebie, by zrozumieć własne postępowanie, świadomie poczuć własne emocje i - dzięki głębokiej autorefleksji - uzdrowić relacje z innymi osobami.

  Jest twórcą innowacyjnej metody leczenia zwanej Psychologią Wizji (ang. "Psychology of Vision"), która łączy konwencjonalną terapię z silnym przeżyciem duchowym, opartym na metaforach. Założył społeczność "Friends Helping Friends" udzielającą wsparcia potrzebującym zgodnie z jego autorskim modelem uzdrawiania.

  W czasie swoich wykładów pokazuje odbiorcom jak istotne jest wewnętrzne rozpoznanie i jak wiele dobrego dla ciała i duszy może przynieść przyjrzenie się temu, co zostało zepchnięte do nieświadomości. Jednocześnie promuje wgląd intuicyjny jako sposób na realną poprawę jakości życia.

  Opublikował ponad 40 książek z dziedziny psychologii relacji i rozwoju osobistego. Jego publikacje inspirują czytelników w ponad 20 krajach. W Polsce dotychczas ukazało się kilka poradników jego autorstwa. Są to: "Kochać całym sercem", "Miłość nie rani - sekrety udanego związku", "Karty wewnętrznego rozpoznania".

  Ładowanie...