Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Chuck Spezzano

 (1 produktów)

Karty Wewnętrznego Rozpoznania. Książka + karty

Chuck Spezzano

(okładka pudełko)

75,19 118,00 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Chuck Spezzano

Chuck Spezzano - doktor nauk psychologicznych, doświadczony terapeuta, profesjonalny mówca, wizjoner i trener motywacyjny. Ukończył United States International University. W swojej pracy terapeutycznej koncentruje się na psychologii relacji międzyludzkich. Od ponad 30 lat jeździ po świecie i prowadzi różnorodne warsztaty edukacyjne z zakresu rozwoju osobistego. Pomaga ludziom odkryć swój wewnętrzny potencjał i uwolnić go. Zachęca każdego do odbycia podróży w głąb siebie, by zrozumieć własne postępowanie, świadomie poczuć własne emocje i - dzięki głębokiej autorefleksji - uzdrowić relacje z innymi osobami.

Jest twórcą innowacyjnej metody leczenia zwanej Psychologią Wizji (ang. "Psychology of Vision"), która łączy konwencjonalną terapię z silnym przeżyciem duchowym, opartym na metaforach. Założył społeczność "Friends Helping Friends" udzielającą wsparcia potrzebującym zgodnie z jego autorskim modelem uzdrawiania.

W czasie swoich wykładów pokazuje odbiorcom jak istotne jest wewnętrzne rozpoznanie i jak wiele dobrego dla ciała i duszy może przynieść przyjrzenie się temu, co zostało zepchnięte do nieświadomości. Jednocześnie promuje wgląd intuicyjny jako sposób na realną poprawę jakości życia.

Opublikował ponad 40 książek z dziedziny psychologii relacji i rozwoju osobistego. Jego publikacje inspirują czytelników w ponad 20 krajach. W Polsce dotychczas ukazało się kilka poradników jego autorstwa. Są to: "Kochać całym sercem", "Miłość nie rani - sekrety udanego związku", "Karty wewnętrznego rozpoznania".

Ładowanie...