Xi
 » Christopher Lloyd

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Christopher Lloyd

   (2 produktów)

  Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

  Christopher Lloyd, Anna Bereś

  (okładka twarda)

  96,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Człekozwierz. Co nas łączy ze zwierzętami?

  Christopher Lloyd

  (okładka twarda)

  25,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Christopher Lloyd

  Christopher Lloyd urodził się w 1968 roku w Dorking, w hrabstwie Surrey. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Cambridge i studia dziennikarskie na Uniwersytecie Londyńskim.

  W 2010 roku, chcąc opublikować wersję dla dzieci książki "Co się stało na Ziemi?" Lloyd połączył siły z ilustratorem Andym Forshawem, aby zapoczątkować nowy format opowiadania historii, który zawierałby gigantyczną ilustrowaną wizualną oś czasu, którą można wyciągnąć i wyświetlić na ściany, a także czytać jak książkę. Tak zwane wallbooks zostały zaprojektowane, aby dać młodym ludziom zintegrowane spojrzenie na świat i możliwość przyswajania wiedzy poprzez naukę połączeń pomiędzy zjawiskami i wydarzeniami.

  W 2019 roku wydawnictwo Christophera Lloyda nawiązało współpracę z wydawnictwem Britannica, wydawcą słynnej Encyklopedii Britannica. Obie firmy utworzyły wspólne przedsięwzięcie wydawnicze o nazwie Britannica Books, mające na celu rozwijanie wartości marki i treści Britannica specjalnie dla świata dziecięcej literatury faktu. Tak powstała "Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci", która okazała się być światowym bestsellerem, przetłumaczonym na kilkanaście języków.

  Ładowanie...