Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Christopher Lloyd

 (2 produktów)

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

(okładka twarda)

5/5
84,41 129,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Człekozwierz. Co nas łączy ze zwierzętami?

(okładka twarda)

27,08 39,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Christopher Lloyd

Christopher Lloyd urodził się w 1968 roku w Dorking, w hrabstwie Surrey. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Cambridge i studia dziennikarskie na Uniwersytecie Londyńskim.

W 2010 roku, chcąc opublikować wersję dla dzieci książki "Co się stało na Ziemi?" Lloyd połączył siły z ilustratorem Andym Forshawem, aby zapoczątkować nowy format opowiadania historii, który zawierałby gigantyczną ilustrowaną wizualną oś czasu, którą można wyciągnąć i wyświetlić na ściany, a także czytać jak książkę. Tak zwane wallbooks zostały zaprojektowane, aby dać młodym ludziom zintegrowane spojrzenie na świat i możliwość przyswajania wiedzy poprzez naukę połączeń pomiędzy zjawiskami i wydarzeniami.

W 2019 roku wydawnictwo Christophera Lloyda nawiązało współpracę z wydawnictwem Britannica, wydawcą słynnej Encyklopedii Britannica. Obie firmy utworzyły wspólne przedsięwzięcie wydawnicze o nazwie Britannica Books, mające na celu rozwijanie wartości marki i treści Britannica specjalnie dla świata dziecięcej literatury faktu. Tak powstała "Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci", która okazała się być światowym bestsellerem, przetłumaczonym na kilkanaście języków.

Ładowanie...