Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Christopher Klinsky

 (4 produktów)

Szczepionka na koronawirusa - zagrożenie dla ludzkości?

(okładka miękka)

5/5
24,98 39,00 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

5G - narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?

(okładka miękka)

5/5
21,93 33,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

W mackach fundacji

(okładka miękka)

24,35 38,00 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Christopher Klinsky

Christopher Klinsky to tajemniczy autor książek, który w swoich publikacjach prezentuje mocno krytyczny punkt widzenia na toczące się na świecie wydarzenia. W jednej ze swoich najpopularniejszych pozycji bibliograficznych porusza zagadnienie szczepionki na koronawirusa, którą rozpatruje w kategoriach ryzykownego eksperymentu medycznego, prowadzącego do poważnego ograniczenia ludzkiej wolności.

"Szczepionka na koronawirusa - zagrożenie dla ludzkości" to książka, która może mocno wywrócić do góry nogami nasze dotychczasowe przekonania. Autor udowadnia w niej, że polityka walki z koronawirusem to jedynie przykrywka działań dążących do znaczącej depopulacji. Powołuje się na teksty źródłowe, takie jak Raport Klubu Rzymskiego z 1972 czy też tajny dokument rządu USA z 1974. Klinksy poddaje również w wątpliwość dobre intencje koncernów farmaceutycznych, zajmujących się produkcją szczepionek. Przytacza liczne kontrowersje związane z działalnością firm, takich jak Pfizer i Moderna, które pozwalają przypuszczać o ich zamiarach całkowitego podporządkowania sobie społeczeństw.

Christopher Klinsky jest również twórcą książki "5G - narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?", w której opowiada o niebezpieczeństwach związanych z najnowszą technologią, zarówno w kontekście naszego zdrowia, jak i ludzkiej wolności. W publikacji autor opiera się w dużej mierze na dokumentach, takich jak pisma rządowe i unijne, dokumentacja WHO oraz naukowe artykuły. Autor skłania do refleksji i samodzielnego poszukiwania prawdy.

Ładowanie...