Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Charli D'Amelio

 (1 produktów)

Wszystko o Charli

(okładka twarda)

5/5
29,34 49,90 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Charli D'Amelio

Charlie Grace D'Amelio jest amerykańską tancerką i influencerką. Prowadzi bijący rekordy popularności profil na TikToku, na którym publikuje krótkie filmiki z prostymi układami choreograficznymi do muzyki mainstreamowej. Nastolatka zachęca rówieśników do podejmowania prób tanecznych i praktykowania ćwiczeń kształtujących poczucie rytmu. Jej materiały obejrzało ponad 100 mln użytkowników TikToka na całym świecie. Osiągnęła sukces i rozpoznawalność w nadzwyczaj krótkim czasie. Jest aktywna także w innych serwisach społecznościowych (Instagram, Youtube).

Kariera nastolatki szybko nabrała tempa. Pomimo młodego wieku okrzyknięto ją największą gwiazdą Internetu. Wg danych miesięcznika "Forbes" jest jedną z najlepiej zarabiających influencerek w Stanach Zjednoczonych.

Niespełna rok po założeniu kanału na TikToku pojawiła się z innymi celebrytami w bloku reklamowym podczas Super Bowl 54. Spełniła swoje młodzieńcze marzenia, tańcząc u boku Jennifer Lopez w trakcie Halftime Show. Wystąpiła też w teledysku do piosenek Jennifer Lopez i Malumy "Pa'Ti + Lonely". Uczestniczyła w kampanii UNICEF przeciw zastraszaniu. Razem z siostrą Dixie należała do prestiżowego kolektywu The Hype House. Wzięła udział w filmie animowanym "SuperPies i TurboKot".

Regularnie pojawia się w młodzieżowych programach telewizyjnych. Jest ambasadorką popularnej w USA marki aparatów ortodontycznych. Skupia się na rozwijaniu własnej linii kosmetyków kolorowych i kolekcji lakierów do paznokci. Planuje nagranie rodzinnego reality show.

Ładowanie...