Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Carolline Turnbull

 (3 produktów)

Kompletny program terapii SAZ od 4 do7 lat + CD

(okładka miękka)

5/5
63,62 85,00 zł −25%
Wysyłka 24 godziny

Kompletny program terapii SAZ Podręcznik + DVD

(okładka miękka)

5/5
59,10 79,00 zł −25%
Wysyłka 24 godziny

Kompletny program terapii SAZ 3-5 lat. Podręcznik + DVD

(okładka miękka)

5/5
59,10 79,00 zł −25%
Wysyłka 24 godziny

Carolline Turnbull

Carolline Turnbull z wykształcenia jest analitykiem zachowania z certyfikatem Board Certified. Ukończyła studia licencjackie z patologii mowy i audiologii na Kent State University ora kurs z zakresu analizy zachowania w Instytucie Technologiczny na Florydzie. Turnbull od ponad 10 lat zajmuje się analizą postępowania i zachowania dzieci i młodzieży z autyzmem.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Cleveland Clinic Center for Autism przez 8 lat, w tym czasie zajmowała różne stanowiska, w tym terapeutki behawioralnej - wychowawczyni klasy, terapeutki behawioralnej, konsultantki w warunkach domowych i szkolnych, przez 2 lata była także zastępcą dyrektora obozu letniego Social SPIES. W 2010 roku dołączyła do KidsLink specjalnego ośrodka, w którym kontynuuje swoją pracę w zakresie terapii behawioralnej w klasach, domach podopiecznych i na terenie ośrodka.

W swoich książkach najczęściej prezentuje materiały uzupełniające, służące do nauki dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (w wieku około 3-5 lub 4-7 lat) kluczowych umiejętności średniozaawansowanych, takich jak: rozumienie języka abstrakcyjnego, umiejętności akademickie, zaawansowane umiejętności społeczne i zabawowe oraz umiejętności regulacji emocji i zachowania.

Ładowanie...