Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Carla Naumburg

 (1 produktów)

Jak nie krzyczeć na swoje dziecko

(okładka miękka)

5/5
21,84 34,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Carla Naumburg

Dr Carla Naumburg to znana psychoterapeutka i autorka porad dla rodziców. Jej zainteresowania naukowe dotyczą zwłaszcza psychologii klinicznej oraz psychoterapii rodzin. Stawia na wypracowanie dobrych relacji z dziećmi dzięki wykorzystaniu metod wychowawczych, polegających na zrozumieniu potrzeb całej rodziny, a zwłaszcza unikaniu krzyczenia. Autorka przede wszystkim stara się uczyć dorosłe osoby, jak zachowywać spokój nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Mieszka w Bostonie i razem z mężem wychowuje dwie córki.

W swoich książkach dr Carla Naumburg porusza tematykę problemów wychowawczych, a także trudnej sytuacji współczesnych rodziców, zmagających się z wieloma obowiązkami. Pomaga rodzinom podczas spotkań i wykładów oraz współpracuje z wieloma czasopismami i telewizją. Ponadto należy do różnych organizacji społecznych, w tym chociażby do National Association of Social Workers oraz Society of Children's Book Writers and Illustrators.

"Jak nie krzyczeć na swoje dziecko" - znakomita propozycja przeznaczona dla wszystkich zapracowanych i zmęczonych rodziców, którym trudno zachować spokój w domu. Dr Carla Naumburg udziela praktycznych porad, pomagających w codziennym życiu. Książka zawiera wiele prostych wskazówek, ułatwiających uspokojenie się w sytuacjach kryzysowych. To znakomita okazja, by rodzice pogłębili relacje ze swoimi dziećmi oraz dobrze zrozumieli różne potrzeby całej rodziny.

Ładowanie...