Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Bradley Nelson

   (2 produktów)

  Kod ciała. Odblokuj naturalną zdolność organizmu do samouzdrawiania

  Bradley Nelson

  (okładka miękka)

  59,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Bradley Nelson

  Dr Bradley Nelson jest twórcą programów The Emotion Code ("Kod emocji") i Body Code Systems. Jest holistycznym lekarzem intuicyjnym i chiropraktykiem. W przeszłości był praktykującym kręgarzem, udzielał pomocy osobom, które zmagały się z emocjami i chorobami, w leczeniu których współczesna medycyna nie była w stanie pomóc.

  W wieku 13 lat zdiagnozowano u niego chorobę nerek. Lekarze powiedzieli jego rodzinie, że nie są w stanie zaproponować tradycyjnego leczenia. Jego rodzice postanowili spróbować metod alternatywnych i zabrali Bradleya Nelsona do kilku lekarzy osteopatów. Po miesiącu poczuł się lepiej, ostateczna diagnoza potwierdziła, że został on całkowicie uleczony.

  Nelson początkowo wiązał swoją karierę z programowaniem, w takim kierunku rozpoczął studia, jednak jego prywatne doświadczenia sprawiły, że skierował swoja uwagę w stronę medycyny alternatywnej, co doprowadziło go do szkoły chiropraktyki. Z wyróżnieniem ukończył Life Chiropractic College West w San Lorenzo w Kalifornii w 1988 roku. Jako praktykujący lekarz holistyczny, dr Nelson wyspecjalizował się w pomocy osobom cierpiącym na zespół chronicznego zmęczenia i fibromialgii. W tym nurcie skutecznie leczył pacjentów z całych Stanów Zjednoczonych i Kanady aż do czasu przejścia na emeryturę w 2004 roku.

  W 2009 skupił się na kursie samodzielnej nauki znanym jako system „The Body Code”, podczas którego szkoli studentów, jak osiągnąć równowagę ciała w 6 kluczowych obszarach. Metoda Kodu Ciała jest z powodzeniem stosowana zarówno przez lekarzy, jak i laików.

  Ładowanie...