Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Bradley Nelson

 (1 produktów)
?

Bradley Nelson

Dr Bradley Nelson jest twórcą programów The Emotion Code ("Kod emocji") i Body Code Systems. Jest holistycznym lekarzem intuicyjnym i chiropraktykiem. W przeszłości był praktykującym kręgarzem, udzielał pomocy osobom, które zmagały się z emocjami i chorobami, w leczeniu których współczesna medycyna nie była w stanie pomóc.

W wieku 13 lat zdiagnozowano u niego chorobę nerek. Lekarze powiedzieli jego rodzinie, że nie są w stanie zaproponować tradycyjnego leczenia. Jego rodzice postanowili spróbować metod alternatywnych i zabrali Bradleya Nelsona do kilku lekarzy osteopatów. Po miesiącu poczuł się lepiej, ostateczna diagnoza potwierdziła, że został on całkowicie uleczony.

Nelson początkowo wiązał swoją karierę z programowaniem, w takim kierunku rozpoczął studia, jednak jego prywatne doświadczenia sprawiły, że skierował swoja uwagę w stronę medycyny alternatywnej, co doprowadziło go do szkoły chiropraktyki. Z wyróżnieniem ukończył Life Chiropractic College West w San Lorenzo w Kalifornii w 1988 roku. Jako praktykujący lekarz holistyczny, dr Nelson wyspecjalizował się w pomocy osobom cierpiącym na zespół chronicznego zmęczenia i fibromialgii. W tym nurcie skutecznie leczył pacjentów z całych Stanów Zjednoczonych i Kanady aż do czasu przejścia na emeryturę w 2004 roku.

W 2009 skupił się na kursie samodzielnej nauki znanym jako system „The Body Code”, podczas którego szkoli studentów, jak osiągnąć równowagę ciała w 6 kluczowych obszarach. Metoda Kodu Ciała jest z powodzeniem stosowana zarówno przez lekarzy, jak i laików.

Ładowanie...