Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Asa Gilland

   (2 produktów)

  Asa Gilland

  Åsa Gilland jest szwedzką ilustratorką, która uwielbia styl retro, dziwaczne obrazy i motywy sztuki ludowej. Studiowała projektowanie wnętrz na Accademia Italiana Moda i dzisiaj posiada już 20 letnie doświadczenie w projektowaniu, jak i ilustracji. Zajmuje się produkcją artykułów papierniczych, tekstyliów, artykułów do dekoracji wnętrz oraz upominków.

  Åsa Gilland wraz z mężem, dwoma synami i kotami mieszka w Indonezji w małym domku pod gigantycznym drzewem bugenwilli. Po ukończeniu studiów wiele lat pracowała jako grafik, zanim zdecydowała się podążyć za swoją pasją do ilustrowania książek dla dzieci.

  Jej ulubionymi narzędziami są Procreate i Photoshop/Illustrator, pióro i papier. Bohaterowie jej książek dla dzieci odzwierciedlają bogatą różnorodność jej własnych przeżyć.

  Jej tata był twórcą map, który spędzał lato na świeżym powietrzu, opracowując szczegółowo zdjęcia lotnicze. Ona sama w tym czasie rysowała stworzenia i napotkanych ludzi.

  Do jej ulubionych stylów i technik należą: liternictwo, obraz cyfrowy, pióro i atrament, wzór i tekstura

  Jestem wielką maniaczką historii, uwielbia wszystko w stylu vintage, ogląda dużo filmów dokumentalnych, przegląda i czyta. Czasami jej inspiracją są drobne, codzienne obserwacje, drobne rzeczy dziejące się wokół niej.

  Ładowanie...