Xi

Antonio Tarzia

 (1 produktów)

Święci na każdy dzień. Wydanie w ozdobnym etui

Antonio Tarzia

(okładka etui kartonowe)

122,60 
Wysyłka dzisiaj

Antonio Tarzia

Antonio Tarzia urodził się 27 listopada 1940 roku w Amaroni, we Włoszech. Jest włoskim dziennikarzem i księdzem. Jest Kapłanem Towarzystwa Świętego Pawła, założonego w 1977 r. i obecnie redaktorem miesięcznika katolickiego "Jezus" poświęconego kulturze, religii i sprawach bieżących, oraz "G Baby", czasopisma dla dzieci, wydawanych przez San Paolo Periodicals.

Przez wiele lat pełnił rolę głównego redaktora czasopisma o niemalże stuletniej tradycji "Il Giornalino”. Kierował nim w przełomowych latach globalnej transformacji środków masowego przekazu, kiedy po raz pierwszy korzystano z mediów - przodków współczesnych mediów społecznościowych, dzięki którym treści miały trafić do umysłów młodych czytelników.

Antonio Tarzia pełnił również rolę głównego redaktora wydawnictwa San Paolo, niebywały sukces osiągnął, kiedy papież Benedykt XVI na podstawie wieloletniej przyjaźni obiecał mu wyłączność na premierowe wydanie encykliki, która miała być sprzedawana we włoskich kioskach wraz z czasopismem "Famiglia Christian" w szacowanym wtedy nakładzie 1 miliona egzemplarzy.

Ładowanie...