Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Anna Radwańska

   (11 produktów)

  Terapia pedagogiczna cz.2 Scenariusze zajęć..

  (okładka miękka)

  47,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Jak pomóc dziecku z dysleksją. Cz.2

  (okładka miękka)

  38,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Dystrofie mięśniowe

  64,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Anna Radwańska

  Anna Radwańska jest pedagogiem i terapeutą pedagogicznym, a także autorką wielu książek i publikacji. Pracuje z dziećmi wykazującymi różnego rodzaju problemy rozwojowe, takie jak zaburzenia percepcji wzrokowej i słuchowej, trudności z koncentracją uwagi, afazja, autyzm, mutyzm czy zespół Downa. Swoją wiedzą dzieli się na blogu "Przyjazny Pedagog", a także w wielu artykułach przygotowywanych dla portali parentingowych oraz dla czasopisma "Baby Junior"

  W swoich publikacjach autorka szczegółowo omawia zaburzenia rozwojowe, przede wszystkim dysleksję. Opisuje jej typy i symptomy wczesnego występowania ryzyka. Podkreśla także istotną rolę rodziców, nauczycieli, a także rówieśników w edukacji dziecka dyslektycznego.

  W podręczniku o tytule "Terapia pedagogiczna" Anna Radwańska umieściła ważne wskazówki i informacje niezbędne nauczycielom i terapeutom - przede wszystkim tym pracującym z dziećmi ze specyficznymi trudnościami w nauce. Można odnaleźć w nim przejrzyste programy rewalidacji oraz scenariusze zajęć z kartami pracy. Książka stanowi nieocenioną pomoc w prowadzeniu zajęć terapeutycznych. W poradniku autorka zamieściła również wzory najważniejszych dokumentów, między innymi opinii wydawanej dla rodziców czy też wzór karty zajęć rewalidacyjnych.

  Z kolei książka "Jak pomóc dziecku z dysleksją" może okazać się świetnym źródłem informacji dla rodzica. Zawiera pakiet praktycznych ćwiczeń do wykorzystania podczas pracy z uczniem w domu, aby jak najskuteczniej stymulować jego rozwój.

  Ładowanie...