Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Anja Rubik

   (2 produktów)

  #SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie

  (okładka miękka)

  26,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Anja Rubik

  Anja Rubik to polska modelka, projektantka mody, prezenterka telewizyjna oraz działaczka społeczna. Mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych.

  Na świat przyszła w 1983 roku w Rzeszowie. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat. Na wybiegu zadebiutowała w Mediolanie. Po ponad 2 latach przeprowadziła się do Paryża, gdzie ukończyła liceum. Po maturze przeniosła się do Nowego Jorku, uczestnicząc w kampaniach marek reklamowych, takich jak Versace, Valentino, Armani, H&M, Ralph Lauren, Apart, Chanel czy Gucci.

  Otwierała pokazy mody Proenzy Schouler i Stelli McCartney. Pojawiała się na wybiegach znanych domów mody i projektantów, takich jak Kenzo, Alexander McQueen, Vera Vang, Moschino, Givenchy, Gucci czy Yves Saint Laurent i Donna Karan.

  Anja Rubik pełni funkcję ambasadorki marki Apart od roku 2010. Jest również dyrektorem artystycznym kwartalnika modowego „25 magazine”. W 2012 roku portal Models.com uznał ją za ikonę. Przez około rok prowadziła program „Project Runway” emitowany przez telewizję TVN. Obecnie należy do agencji D-Vision, Next i Modelwerk.

  W 2018 roku wydała debiutancką książkę „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”. Modelka opowiada w niej, iż wejście w świat seksu bez odpowiedniego przygotowania może wywołać negatywne skutki w życiu młodych ludzi. W styczniu 2019 roku rozpoczęła prowadzenie programu internetowego „SexEdPL ROOM”, w którym również poodejmuję tematykę życia seksualnego i edukacji.

  Ładowanie...