Xi
 » Alison Wintgens

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Alison Wintgens

   (1 produktów)

  Mutyzm wybiórczy Kompendium wiedzy + CD

  Maggie Johnson, Alison Wintgens

  (okładka miękka)

  95,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Alison Wintgens

  Alison Wintgens jest znaną terapeutką mowy. Przez wiele lat pracowała jako konsultantka SLT w Department of Child and Adolescent Mental Health londyńskiego St. George's Hospital. Autorka zdobyła ogromne doświadczenie zwłaszcza w pomocy udzielanej dzieciom i młodzieży z różnymi zaburzeniami komunikacji. Czasami zajmuje się również opieką nad osobami z innymi problemami psychicznymi.

  Alison Wintgens obecnie przekazuje swoją wiedzę nie tylko przy pomocy wykładów, ale także książek. Jest oficjalnym doradcą Royal College of Speech and Language Therapists, gdzie udziela konsultacji w sprawie mutyzmu wybiórczego. Wcześniej doradzała również w Selective Mutism Information and Research Association. W swojej pracy naukowej autorka podejmuje zwłaszcza tematykę związaną z terapią mowy, specjalizując się zwłaszcza w terapii mutyzmu wybiórczego. Jej rewelacyjne książki zdobyły uznanie wśród krytyków i popularność w różnych krajach świata, w tym również w Polsce.

  "Mutyzm wybiórczy" - Alison Wintgens napisała tę książkę razem z Maggie Johnson. Poradnik jest przeznaczony dla rodziców, terapeutów, logopedów i psychologów. To zbiór szczegółowej wiedzy na temat mutyzmu wybiórczego, który często staje się znaczną przeszkodą w prawidłowym rozwoju dziecka. Jednak szybkie zdiagnozowanie zaburzeń oraz podjęcie odpowiedniego leczenia umożliwia pokonanie tego problemu. Ponadto książka zawiera zestaw praktycznych ćwiczeń, które psycholog lub rodzice mogą wykonywać razem z dziećmi podczas zajęć terapeutycznych lub w domu.

  Ładowanie...